reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

malina ja jeszcze nie wychodziłam w chuście na spacery z uwagi na ostatnie upały ale po niedzieli się wybieram - tym bardziej, że dziś dostałam swoją zamówioną Nati w bardziej chłopięcym kolorze niż róż pożyczony od koleżanki :-D
 
reklama
My korzystamy z chusty i byłam już na spacerze i jest super, szczególnie jak sie ma drugiego malucha który chodzi, czasami nawet w domu noszę małą jak chcę coś zrobić
 
ja wczoraj pozyczylam od kolezanki chuste hoppediz... zawiazalam ja w try miga.. mala tez weszla bez problemu... zastanawiam sie nad kupnem takiej.. ale ta firma ma w swojej ofercie tez chusty ultracienkie... napisalam do nich pytanie o te chusty...
 
ja jeszcze nie jestem do konca przekonana czy chce miec teraz chuste ;) jesli sie zdecyduje to na pewno na wiazana ale nie wiem czy na tkana czy elastyczna. na weekendowych targach 'mother & baby' bedzie 'klub kangura' wiec licze na to ze pomoga mi podjac decyzje :) w przyszlosci na pewno kupie chuste typu pouch.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja tez nie mialam ale mysle ze wygodnie bedzie wyskoczyc np do osiedlowego sklepu czy gdzies gdzie z wozkiem nie dam rady. poza tym na pewno malz bedzie tez mala nosil w chuscie bo to wszystko to jego pomysl ;)
 
reklama
Do góry