reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
estragon dzięki, robię symulację :szok:
prawie 200 zł :szok: albo coś źle wpisałam.. hmm
w okienku waga rozumiem że wpisują szcowaną wagę wszystkich 3 pudeł

wpisujesz wage kazdej paczki oddzielnie. Wyceniają każda paczkę oddzielnie. Jak wpisujesz łączną wagę to może wychodzi ci paczka jakas niestandardowa a wtedy jest drożej. Sprawdz najpierw ile moze max wazyc/mierzyć standardowa paczka u danego kuriera to moze ci sie uda w dwie spakować. Myslę ze nawet jak beda trzy paczki to max 100 zl wysylka.

dziewczyny, które zakupiły spacerówki Graco - jesteście zadowolone? Co jeszcze w podobnej cenie u was sie sprawdziło?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny, które zakupiły spacerówki Graco - jesteście zadowolone? Co jeszcze w podobnej cenie u was sie sprawdziło?

jest bardzo lekki, mało miejsca zajmuje w bagażniku, szybko i łatwo się składa,
ogólnie łatwo się prowadzi, ale cięzko jest wjechać na krawężniki ze względu na środek ciężkości, dziecko praktycznie z przodu siedzi -> nie wiem, czy zrozumiałaś, o co mi chodzi :sorry2:
 
dziewczyny, które zakupiły spacerówki Graco - jesteście zadowolone? Co jeszcze w podobnej cenie u was sie sprawdziło?
nie wiem w jakiej cenie są wózki z graco ale ja kupiłam espiro i jestem z niego bardzo zadowolona, świetnie się go prowadzi, Maja lubi w nim jeździć:tak:
za używany w świetnym stanie dałam 220złz przesyłką:tak:
 
właśnie wyczytałam że Graco sa do 15 kg!! ? :sorry::eek::sorry::eek: to na agusie prawie juz za maly ten wózek ;/

Julita, a który model macie?
 
my mamy i'coo i moge polecic z czystym sumieniem:tak:
mysle ze Wiolan i JustMe maja takie samo zdanie?:happy2:
chyba jeszcze ktos ma ten wozek ale nie pamietam kto...
 
wiolan, chyba, ale z tego co pamietam cena z wyższej półki ;/ a my nie chcemy za duzo wydawac bo nie wiemy czy i ile bedziemy wózka uzywac, Raczej sporadycznie. Maks 400 zł chcemy przeznaczyc (czyli w praktyce do 500 powinnismy sie zmiescic ;)
 
reklama
a ja potrzebuję opinii mam z dwójką dzieci, czy w wieku 2 lat dziecko potrzebuje spacerówki/parasolki?
Oleska, Wiolan? Jagoda jeździła jak się Jasiek urodził?
bo mój już teraz w zasadzie nie jeździ
 
Do góry