reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Środki lokomocji maluchów

edziook

Fanka BB :)
Miasto
IE
Rozwiązania
0
Ja niestety nie pomogę bo my bezrowerkowi. Simon śmiga na nhulajnodze. Nie mieliśmy miejsca na rowerek. Planują mu kupić na 4 urodziny

reklama

afiliacja

Jagodowo-Julianowa mama
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
dziękuję wszystkim :)

--------
aga, a ten b'twin 14 calowy, to nie jest biegowy, tylko 4 kołowy. Ja chyba bym wolała nie używać 4 kółek, tylko od razu 2, ale nie wiem jak Jagoda sobie poradzi... ? A ty Tomkowi chcesz odkrecić boczne kółka, czy go na 4 puszczac?

Ostatnia edycja:

aga0411

szczęśliwa mama
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
dziękuję wszystkim :)

--------
aga, a ten b'twin 14 calowy, to nie jest biegowy, tylko 4 kołowy. Ja chyba bym wolała nie używać 4 kółek, tylko od razu 2, ale nie wiem jak Jagoda sobie poradzi... ? A ty Tomkowi chcesz odkrecić boczne kółka, czy go na 4 puszczac?
Kolka boczne recznie sie przyczepia i odczepia.
ja chce sprobowac od razu na dwoch kolkach, z tym, ze moj jeszcze nie potrafi nawet pedalowac, zamiast do przodu pedaluje do tylu.

strega

Fanka BB :)
Miasto
Krakow ---> Wlochy
Rozwiązania
0
Mati zaczal jezdzic na 16calowym na 4 kolkach. Rower duzy i narazie nogami do ziemii nie dostajeasle sam wsiada bo stabilny na 4 kolkach. Moim zdaniem Chyba 4 kolka sa nie do przeskoczenia ale kto wie. znam trzylatki ktore jezdza jak szlency na 2 kolkach,,,ale moj do nich nie nalezy. Kupilysmy wiekszy rower ..nie 12 czy 14stke zeby pare lat posluzyl a nie na rok. Za rok moze podniesiemy kolka lekko w gore albo juz bez. Najlepiej jakbys sie Afi wybrala z mala do sklepu na proby albo w parku dorwaka jakiess dziecko i zobaczyla czy w ogole ja ciagnie do roweru z pedalami czy umie pedalowac.....W sumie co do pedalowani to wystarcza checi i jak popatzry na innych rowerzystow to jej to przyjdzie z czasem.

Ostatnia edycja:

wiolan

PODWÓJNA MAMA
Miasto
Dolny Slask
Rozwiązania
0
afi a ja uwazam, ze po rowerku biegowym, jesli jagoda umie rownowage trzymac, to bez problemu kupuj bez bocznych kolek... jaki rozmiar to muszisz w sklepie przymierzyc i zobaczyc jak lezy Jagodzie.. przede wszytskim, bez bocznych kolek, to jagodka musi dotykac nozką do podloza... ale ja osobiscie uwazam, ze maksymalnie 2 godziny i Jagoda bez problemu bedzie smigala na 2 kolkach.. w niemczech tyko tak sie praktykuje.. dzieci nie jezdza z bocznymi kokami.. z biegowe wsiadaj od razu na dwukolowce i wszwytkie swietnie sobie radza... ewentualnie mozesz rozwazyc jeszcze tansza opcje zakupu hulajnogi...

afiliacja

Jagodowo-Julianowa mama
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
dziękuję Wam

czyli jednak kolejny rower biegowy jest mało sensowny

w takim razie będziemy jeździć od razu na dwóch. nie zdecyduję się przypiąć bocznych kółek - moim zdaniem zaprzepaściłabym wszystko, co udało nam się osiągnąć na biegówce. zobaczymy co będzie, pewnie płacz, żeby Julek oddał młodej z powrotem jej rower :-D

--------

Aga, a z tym pedałowaniem Tomka do tyłu, to wesoło macie ;-)

reklama

krewetka

mama
Miasto
Brunary
Rozwiązania
0
zastanawiam sie czy kupic lilce rower z pedalkami, w zeszym roku na wakacje dostala biegowy ale malo nim jezdzial, teraz troszke smiga, jednak nie wiem czy na wakacje nie kupic zwyklego....

Do góry