reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

N

nataliak

Gość
jak wiadomo idealnego wozka nie ma ale moze wspolnymi silami uda nam sie znalezc ten prawie ideal ;) jakie sa Wasze typy?
 
reklama
Ha, trudna sprawa :)

Ja od razu dodam od siebie pytanie - KIEDY planujecie dokonać zakupu wózka?

Ostatnio miałam trójkołowca, więc i teraz na taki pewnie się skuszę. Moje typy to na razie:

Implast Bolder 3
bolder3_2007_min.jpg


Jedo FYN 3DS
fyn3dsfreeline_min.jpg


XLander XT
xlanderxtgs-2007_min.jpg


Kolor jakiś pomarańczowy albo zielony mi się marzy :)
 
Jakie są Wasze opinie / doświadczenia odnośnie ilości kół, w terenie pagórkowatym (mam na myśli również nasze wspaniałe chodniki;-)) lepiej sprawdzą się cztero czy trójkołowce?
 
jak ja się cieszę, że powstał ten temat :-D jestem co najmniej zielona w temacie wózkowym ale przyznam szczerze, że podglądam intensywnie wasze typy i jak na razie najbardziej podobają mi się x-landery no i co najważniejsze ich cena jest bardzo w normie..
nastawiam się na wózek wielofunkcyjny, waga nie jest bardzo istotna bo będę zaopatrzona w windę, zależy mi jednak na wielkości po złożeniu - musi się zmieścić w bagażniku focusa, który moim zdnaniem zbędnym miejscem nie grzeszy niestety :crazy:
co do terminu zakupu to myślę o kwietniu - jak wyjdzie, zobaczymy ;-)
 
Jakie są Wasze opinie / doświadczenia odnośnie ilości kół, w terenie pagórkowatym (mam na myśli również nasze wspaniałe chodniki;-)) lepiej sprawdzą się cztero czy trójkołowce?
ja ze względu na to , ze mieszkam na wsi wybrałam duże pompowane koła, bez żadnych udziwnień.
a co do zakupu wózka to jesli kupimy nowy ze sklepu to chyba na początku kwietnia, zeby gwarancja na jak najdłużej była
 
jak ja się cieszę, że powstał ten temat :-D jestem co najmniej zielona w temacie wózkowym ale przyznam szczerze, że podglądam intensywnie wasze typy i jak na razie najbardziej podobają mi się x-landery no i co najważniejsze ich cena jest bardzo w normie..
nastawiam się na wózek wielofunkcyjny, waga nie jest bardzo istotna bo będę zaopatrzona w windę, zależy mi jednak na wielkości po złożeniu - musi się zmieścić w bagażniku focusa, który moim zdnaniem zbędnym miejscem nie grzeszy niestety :crazy:
co do terminu zakupu to myślę o kwietniu - jak wyjdzie, zobaczymy ;-)

focus to pikuś w porównaniu zmoim polo :-D ale mam patent, bede skąłdałą tylnią kanape ha ha.
koleżanka ma x-landera xa- ze skrętnymi kołami przednimi i jedzi kadetem kombi i mowi ze bez skłądania kanapy tylniej też jej nie wchodzi
 
Chyba taki termin koniec marca początek kwietnia powinien być najlepszy na kupno wózka.

Widzicie, a ja nie pomyślałam w ogóle o tym żeby kupić jak najpóźniej ze wzgędu na gwarancję!:szok: Zastanawiałam się nawet czy nie kupic jeszcze w tym roku- gdyby były jakieś wyprzedaże kolekcji 2009 albo coś w tym stylu. Ale chyba jednak poczekam do marca!
Co do gwarancji, to większość ma niestety tylko rok, jedynie słyszałam że Bertini daje 2 lata i 3 lata na Teutonię.
Mój aktualny typ to Maxi Cosi Mura:-) Zastanawiałam się nad Mutsy, ale usłyszałam od kilku sprzedawców, że mają dużo reklamacji na ramę, więc chyba nie będę ryzykować. Nie wiem jeszcze tylko jaki kolor- tak naprawdę narazie żaden mnie nie przekonuje:baffled:
 
Dziewczyny pytajcie w sklepach jaki jest okres realizacji zamówienia danego wózka, bo moja koleżanka rok temu czekała na swój 9 tygodni,a na niektóre modele nawet 3 m-ce :szok: - zwłaszcza jak ktoś miał ochotę na konkretny kolor. No i taki nowy wózek musi kilka dni trochę powerandować przed dzieckiem bo śmierdzą te wszystkie plastiki i materiały zamknięte w opakowaniach.
 
reklama
ja dziś byłam na zakupkach i właśnie pierwszy raz oglądałam wózki. No i spodobał nam się taki jeden.... A mieliśmy w ogóle nie kupowac głębokiego. Otóż wóżek jest dwufunkcyjny, bardzo lekki- tylko 13 kg:szok:. Składa się szybciutko i bardzo prosto, po złożeniu mieści się na siedzeniu z tyłu samochodu. Stelaż po złożeniu ma wymiary: 73 cm x 58 x 46. Posiada wszelkie regulacje, kręci się dookoła własnej osi (180 stopni) i ma pompowane kółka itd. Ma dwie wady- jest tylko w kolorze czarno-srebrnym i kosztuje 2500 zł:sorry: Podsyłam linka, jakby któraś była zainteresowana:
Mothercare Spin from the Mothercare range - Online baby, Nursery & Maternity Shop
 
Do góry