reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki żrące w ciazy

Dołączył(a)
9 Październik 2017
Postów
14
Witam jestem w 21 tyg i raz miałam taką mega fazę na sprzątanie i do mycia zlewu użyłam środka żrącego, jestem załamana...nie użyłam rekawiczek gdyż w sumie nie mam takiego nawyku. Po fakcie uświadomiłam sobie że źle zrobiłam. Interesuje mnie czy miałyście taka sytuacje i czy jeden raz może zaszkodzić? Pomóżcie dziękuję
 
reklama
Werka wydaje mi sie ze nie bo juz w tym czasie dziecko jest rozwiniete. Gorzej byloby gdybys tak zrobila na poczatku ciazy choc i wtedy nie oznacza ze bedzie cos nie tak z malenstwem. Wiecej juz tak nie rob ;). Nie zamartwiaj sie i powodzenia ma badaniach polowkowych.
 
Werka wydaje mi sie ze nie bo juz w tym czasie dziecko jest rozwiniete. Gorzej byloby gdybys tak zrobila na poczatku ciazy choc i wtedy nie oznacza ze bedzie cos nie tak z malenstwem. Wiecej juz tak nie rob ;). Nie zamartwiaj sie i powodzenia ma badaniach polowkowych.

Też staram się wierzyć że będzie dobrze ale jednocześnie boje się bo trochę tego nalalam a w dodatku to śmierdziało. Eh
 
Werka ja w ciazy pryskalam srodkami na grzyby. Co ma byc to bedzie czasem chuchamy dmuchamy a i tak nie unikniemy niemilych niespodzianek. Musimy wierzyc ze z naszymi bąbelkami bedzie wszystko jak najlepiej.
 
A co to byl z środek? I jakie miał oznaczenie na butelce? W ciąży bardziej szkodliwe są opary a nie to co przenika przez skórę.
 
A co to byl z środek? I jakie miał oznaczenie na butelce? W ciąży bardziej szkodliwe są opary a nie to co przenika przez skórę.

Był to cilit kamień i rdza, pozostaje mi tylko żałować i pozytywnie myslec. Nie było mi niedobrze ale ręce przez parę dni miałam rozgrzane eh dopiero po tej sytuacji zaczęłam czytać.. taki impuls
 
Był to cilit kamień i rdza, pozostaje mi tylko żałować i pozytywnie myslec. Nie było mi niedobrze ale ręce przez parę dni miałam rozgrzane eh dopiero po tej sytuacji zaczęłam czytać.. taki impuls
Proszę Cie przestań :-)
Cilit to nic myslalam ze cos strasznego
Przecież kazda kobieta sprzata tym chocby muszle ja sprzątalam bez rekawiczek nie popadajmy w paranoje
 
reklama
Do góry