reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SSanie piąstek po jedzeniu

dolega83

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Styczeń 2010
Postów
28
Witam,

Mam pyatnko czy ssanie piastek zaraz po odstawieniu od piersi świadzcy o tym iż dziecko jest nadal głodne?
Nadia ma 2 m-ce, czasami pod koniec jedzenia wygina sie poplakuje, je, przestaje czym to może byc spowodowane?
 
reklama
Różnie z tym bywa. Czasami jest to tylko taki etap w rozwoju dziecka ale może też świadczyć o tym,ze dziecko się nie najada. Miał tak synek mojej znajomej( tylko był starszy miał szesć miesiecy). w końcu kiedy składała normalne zamówienie na dodomku.pl spontanicznie spróbowała zamówić tez mleko- faktycznie poskutkowało
 
hej zanm ten problem....ssanie piastek po jedzeniu tak ze az slychac mlaskanie.zeby sie dowiedziec przystaw dziecko jeszcze raz do piersi jezeli zacznie ssac ale tak ze slychac przelykanie to znaczy ze jest jecze glodne a jezeli juz nie ssie piersi a ssie piastke to znaczy ze ma poprostu potrzebe ssania...czasem wystarczy podac smoczek jezeli mama urzywa lub pozwolic mu possac piastke lub paluszka..maga to byc tez gazy bo podczas jedzenia pojawiaja sie ruchy jelit i dzidzia mimo ze najedzona potrzebuje ssania bo ssanie toukojenie...pozdrawiam
 
Hej moja Córcia jest w podobnym wieku i też pakuje piąstki do buzi :) Nic się nie martw, najprawdopodobniej twoje maleństwo w ten sposób poznaje swoje rączki i już niedługo będzie próbowała ich używać :) i pełno innych rzeczy pakować do buźki
 
Od tygodnia w buzi nie ląduje już cała piąstka a sam kciuk, opanowała Nadia nową umiejętność:-)
 
Moja ze dwa razy trafiła już grzechotką do buzi :) mam wrażenie, że trochę przypadkiem, ale najwyraźniej jest na dobrej drodze :D
 
reklama
Do góry