reklama

Stacjonarne sklepy bezglutenowe

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez twistet, 21 Styczeń 2016.

1. twistet

twistet Zaciekawiona BB

Hej,

Chciałabym stworzyć jakąś poręczną listę sklepów, które mają w swojej ofercie produkty bezglutenowe, ale nie tak jak niedawno miał Lidl, że wrzucili na półki trochę chleba bezglutenowego od Balviten i zrobili z tego wielkie halo.

Szukam sklepów, gdzie jest cała sekcja lub przynajmniej można między półkami znaleźć też jakieś produkty bezglutenowe - makarony, mąkę, jakieś przyprawy.

Co o tym sądzicie? Wiem, że można teraz wszystko szybko zamówić przez internet, ale fajnie by było wiedzieć, gdzie można kupić produkty bez glutenu bez logowania w sieci :)

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelką pomoc.

2. Wellness0

Wellness0 Zaciekawiona BB

Hej. Ja widziałam w większych supemarketach typu stokrotka, topaz. Możesz też poszukać małego sklepiku w swoim mieście. Mogę podpowiedzieć coś więcej w temacie przepisów. Na tej stronce poniżej masz 12 blogów dla bezglutenowców. Pozdrawiam
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Link do: 12 blogów z przepisami bezglutenowymi

3. reklama
  4. bawarka

bawarka Zaciekawiona BB

bardzo lubię produkty z ekspres menu. Są szczelnie zapakowane i mają długą datę ważności dlatego gdy wyjeżdżamy np pod namiot spisują się idealnie.

5. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

bawarka a gdzie kupujesz te produkty z expres meny, jakie oni w ogóle mają produkty, półprodukty czy gotowe?

6. martina1313

martina1313 Zaciekawiona BB

to nie jest sklep internetowy ?

7. dardella

dardella Zaciekawiona BB

W carrefourze zawsze jest regał lub kilka z bezglutenową żywnością.

8. martina1313

martina1313 Zaciekawiona BB

Wiem, ale nie powiedziałabym, że oni są dobrze zaopatrzeni

Poleć forum