reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stan cywilny czerwcówek ;)

jaki jest Twój stan cywilny?

  • mężatka

    Głosów: 33 86,8%
  • żyję w wolnym związku

    Głosów: 5 13,2%
  • sama wychowuję dziecko

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    38

Kasiula1982

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Marzec 2010
Postów
1 419
Miasto
Toruń
tak się ogólnie dziś zastanawiałam jak to z nami jest: czy żyjemy w wolnych związkach, małżeństwie czy może samotnie wychowujemy dzieciaczki? zapraszam do ankiety ;)
 
reklama
ja też mam kolegę małżonka :)

jak wszyscy sie tak rozpisali to i ja coś dopiszę o nas.
Poznaliśmy się jakoś na wakacje 2004 - do pierwszego spotkania gadaliśmy tylko na gg.
spotkaliśmy się po raz pierwszy w styczniu (chyba 18.01.) 2005 roku - powiem tyle że zobaczył mnie zapłakaną ;) po burzliwej kłótni z facetem.
Od 23.02.2005 jesteśmy ze sobą (wcześniej mój mąż był moim "internetowym" przyjacielem, osobą której mówiłam wszystko bo myślałam że nigdy sie nie spotkamy, nie bedziemy ze soba itp :) i nigdy nie powiedziałabym wtedy że będzie moim mężem :) - dodam że napisał mi na gg jakby chciał się oświadczyć swojej przyszłej żonie :p i wcale nie miał tu na myśli mnie).
22.08.2007 zaręczyny nad morzem :) (nie spodziewałam się wogóle :) - musiał wymyślić coś innego niż wcześniej pisał :p)
22.08.2009 ślub :) a 9 miesięcy i 2 tygodnie później na świat przyszła nasza córeczka :D
 
Ostatnia edycja:
Mój prawie na pierwszej randce powiedział o dziecku :p
Nie, a tak serio, to jak sie poznaliśmy, to dopiero co sie rozwiód...zaczęliśmy razem pracować, zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi po dwóch tygodniach, zamieszkaliśmy razem po miesiącu, zareczyliśmy się po roku, wzieliśmy ślub po następnym roku, a jeszcze w następnym urodziliśmy dziecko :) Troche szybko, ale jestesmy bardzo szczesliwi :)
Ooo...tak się rozpisałam :)
 
hehe fajny wątek;)
U nas było tak :
MARZEC 2009 poznanie się
LIPIEC 2009 zaręczyny
WRZESIEŃ 2009 decyzja o dziecku
GRUDZIEŃ 2009 ślub cywilny
WRZESIEŃ 2010 Ślub kościelny
 
:-D:-)Lena szybka jesteś
My z moim K.16lat i równe 3 miechy po ślubie.
Rany tyle lat z jednym facetem wytrzymać to chyba niemożliwe:-D
 
reklama
Do góry