reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stan zapalny- leki

Bloomboom

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Maj 2021
Postów
33
Cześć kobietki Napiszcie mi proszę jakie leki brałyście leki przy stanie zapalnym szyjki macicy, macicy? Moja cytologia została warunkowo uznana gdyż wykryto liczne komórki zapalne. Podczas laparoskopii lekarz stwierdził przewlekły stan zapalny. Oboje z mężem mamy zapisany Metronidazol oraz antybiotyk plus lek przeciwgrzybiczy oczywiscie osłonowo probiotyki oraz dla mnie globulki. Raczej jestem osobą, która unika antybiotyków a tu jeszcze dawkowanie przez 3 tygodnie.
 
reklama
Ale co Ci da jak powiem jakie bralam ? Przecież lekarz dobrał Ci leki.

Chodzi o to że chcesz uniknąć antybiotyku?
 
Cześć kobietki Napiszcie mi proszę jakie leki brałyście leki przy stanie zapalnym szyjki macicy, macicy? Moja cytologia została warunkowo uznana gdyż wykryto liczne komórki zapalne. Podczas laparoskopii lekarz stwierdził przewlekły stan zapalny. Oboje z mężem mamy zapisany Metronidazol oraz antybiotyk plus lek przeciwgrzybiczy oczywiscie osłonowo probiotyki oraz dla mnie globulki. Raczej jestem osobą, która unika antybiotyków a tu jeszcze dawkowanie przez 3 tygodnie.
Ja mam stwierdzony przewlekły stan zapalny macicy, mam Metronidazol i Unidox na 2 tygodnie.
Jak trzeba to trzeba, co zrobić.
 

Podobne tematy

Do góry