reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stara pierwiastka

agatkaT i ironia - gówniary:cool2:ale fajnie...
ja już mam 31;

Ninkę urodziłam parę dni przed ukończeniem 29 r., Lonka przed 31 (sierpniowa jestem); ale czuję się na jakieś 20+:cool2:i nie wyglądam na 31:cool2::cool2::cool2:a forever nie wygląda na 37, o!
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja też na prawidłowym forum, bo jedna z najstarszych, chociaż nie pierwiastka :-D. Jestem z lata, jak urodziłam Nelę to miałam 36, a teraz mam 37. Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 20 lat, 2-gie mając 25.
 
Hej:-)
Ciekawy wątek :-D:-D:-D
Ja niedawno skończyłam 36 lat:tak:
Dominikę urodziłam mając 19 lat:szok:, Damiana jak miałam 22 lata:happy2: i teraz jest Juliśka :-):-):-)
 
agatkaT i ironia - gówniary:cool2:ale fajnie...
ja już mam 31;

Ninkę urodziłam parę dni przed ukończeniem 29 r., Lonka przed 31 (sierpniowa jestem); ale czuję się na jakieś 20+:cool2:i nie wyglądam na 31:cool2::cool2::cool2:a forever nie wygląda na 37, o!

Jak agatkaT i ironia to gówniary to ja się chyba jeszcze pod dziecko będę zaliczać ;-) tylko jakoś dobrze mi w starszym towarzystwie :) Wszystkie jesteście jak 20 :-p
 
reklama
to tak jak ja :)))


to ja tak jak dziewczyny...teraz mam 28, bo 13 sierpnia skończyłam, ale jak rodziłam to miałam 27, natomiast Filipa urodziłam jak miałam 23 ukończone (choć rocznikowo 24)..
czasem myślę, ze jednak jak dziecko jestem, mam ochotę na szaleństwo i beztroskę... jak byłam nastolatką, to myślałam, ze jak ktoś ma 25-30 lat to juz jest stary....a teraz, rany :szok: gdzież mi tam do starości...

teraz mi pani anestezjolog powiedziała, ze ja młoda mamą jestem..:-D
 
Do góry