reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stara pierwiastka

Ja chyba sie zaliczam do tych starszych. 1 stycznia skonczylam 30. Wiem, ze kazda jest inna, ale dla mnie to wiek w sam raz na piersze dziecko. Jeszcze 4 lata temu szalalam co sobota po klubach i niewyobrazalam sibie zostac kiedykolwiek matka, a dzis z wielka checia mysle juz o nastepnym;)
 
reklama
To jest nas troche, ja wiedziałam ze FOREVER, DORIS I ja jesteśmy w tym samym wieku a tu miła niespodzianka jest nas wiecej; cóż licznik bije i zbliża nas do magicznej 40 ale najważniejsze ze czujemy się i wyglądamy nadal jak dwudziestoparolatki.:-)
 
to chyba ja jakaś inna jestem;-) bo mam 29 i czuje się poważnie i dobrze mi z tym i nie chciałabym mieć mniej lat i czuć się nastoletnio ;-)
 
trasia to tak jak ja, tez mam 26, ale od dawna czuje sie duzo starzej. Moze to dlatego, ze srednia wieku moich kolezanek to 35.
 
icak ja podobnie, nie chcialabym byc mlodsza. Te wszystkie rozterki I kompleksy z ktorymi zmagaja sie nasto
I dwudziestolatki to nie dla mnie. Ciesze sie, ze to juz za mna. W tej dekadzie wieku czuje sie fantastycznie pod kazdym wzgledem I mam nadzieje, ze nastepna bedzie jeszcze lepsza:-)
 
reklama
Do góry