reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stara pierwiastka

hehe, forever - już niedługo... jak wyłysieję od razu wskoczę na próg 45+ :baffled: po 2 ciążach i karmieniu włosy lecą garściami; serio boję się czy odrosną nowe...
_Angel_ zamień się:-p
forever a kto Ci każe "mieć" 2 dziecko:blink:masz 1 chciane i kochane; czyżbyś wpasowywała się w jakiś "model"?;-)
 
reklama
_Angel_ - za to w moim wieku - ale to brzmi - jedno będziesz miała na tyle odchowane, żeby się zajęło ewentualnym rodzeństwem - same plusy :-)
Andariel - nie przesadzaj z tym włosami, przecież nic nie widać. :no: To nie chodzi o model rodziny tylko o to, że mi się fajnie w ciąży chodziło czy jak to tam się określa. :tak:
 
To ja na odwrót 3 dziecko tak (jak finanse pozwolą) ale ciąża niekoniecznie......już teraz wyglądam jak balon z którego spuszczono powietrze i wole nie myśleć co będzie po trzeciej ciązy wrrr:baffled:
 
Andariel - no jesteś .... ;-) Ja... surogatką... z moim charakterem.... :szok:No i nie czuję powołania do tego rodzaju poświęceń... :tak:
Dubeltówka86 - jak z balona z czasem całe powietrze ujdzie to się bardzo malutki robi więc głowa do góry :-)
 
Mój M to godzinę po porodzie stwierdził że teraz robimy syna:-) W sumie to nawet cieszę się że Bianka urodziła się teraz,odchowam ją sobie i dalej będę piękna i młoda :p
 
Angel no nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło:tak: a ja za 3-4 lata znów w pieluchy planuję wejść i co? i dwójkę będę miała do ogarniania. Moja siostra jak się urodziła, ja miałam 9 lat i już na spacerki z nią chodziłam, a mama tylko z okna nas obserwowała i mogła się domem zająć
a stan ciąży baaardzo lubiłam, końcówka 9-tego miesiąca była słaba, no i te wieczorne mdłości na początku, ale ogromna większość ciąży to był dla mnie niezapomniany czas...tęskno mi jak cholera do brzuszka...
 
to może i ja się wypowiem;-)
nigdy bym nie pomyslała,ale poród przeszłam tak łatwo i prawie bezboleśnie,że mam ochotę jeszcze na Michalinkę:-D,gdzie ja się zarzekałam mieć więcej niż dwoje dzieci. ja teraz skończę 28 lat,a mój D 40:-D,więc nie wiem jak on się zapatruje na to...,bo jak Kalina będzie miała 20 to on 60!:szok:
 
reklama
Justynka to u mnie jeszcze lepiej bo jak Agatka będzie miała 20 to mój Mąż 68. Raczej słabo widzę to że uda mi się go namówić na kolejnego brzdąca. No ale póki co nie tracę nadziei, mam jeszcze 9 miesięcy na przekonywanie go do kolejnego potomka.
 
Do góry