reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Daj znać koniecznie. A powiedz mi jeszcze jak byłaś w ciąży to piersi się zmieniły? Bo u mnie właśnie z nimi nic się nie dzieje, nie bolą, nie są nawet pełniejsze. Czasami mnie przed okresem bolą Ale to też zależy od cyklu. A teraz nic, zero. Chociazpodobno nie zawsze od razu one reagują [emoji4]
Sprawdze sprawdze. Do rana niedaleko :)
 
Daj znać koniecznie. A powiedz mi jeszcze jak byłaś w ciąży to piersi się zmieniły? Bo u mnie właśnie z nimi nic się nie dzieje, nie bolą, nie są nawet pełniejsze. Czasami mnie przed okresem bolą Ale to też zależy od cyklu. A teraz nic, zero. Chociazpodobno nie zawsze od razu one reagują [emoji4]
Juz kilka dni po owulacji czulam bol sutkow. Potem bolaly juz cale piersi.
Czulam je nawet przy schodzeniu ze schodow. No i urosły
 
To ja tak mam przed okresem, nie raz nie mogę się dotknąć. W tym cyklu niestety nic. Także na razie w ciążę nie wierzę, dopóki nie zobaczę dwóch kreseczek [emoji4]
Juz kilka dni po owulacji czulam bol sutkow. Potem bolaly juz cale piersi.
Czulam je nawet przy schodzeniu ze schodow. No i urosły
 
Także spokojnie... Nie panikuj. Może to nic groźnego, Ale wiadomo nie ma co ryzykować i lepiej zapytać specjalistę. Wszystko będzie dobrze! [emoji4] Cycki do góry! [emoji16]
No niby dziś w pt 13 miał być okres albo w czwartek 12 dwie aplikacje mi inaczej pokazywaly

Jestem w terminie. Bo 12 lub 13 miała przyjść @
 
No I teraz pojawiła się jasnoczerwona krew. Coś czuję że jutrzejsza wizyta nic juz nie da ;(
Kurcze a dużo je jest? Może nic straconego. Trzymaj się i koniecznie daj znać co lekarz powiedział.

Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test sama nie wiem po co. Oczyszczanie biel i nic a nic się nie przebija. Czekam teraz do przyszłej soboty.
 
Kurcze a dużo je jest? Może nic straconego. Trzymaj się i koniecznie daj znać co lekarz powiedział.

Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test sama nie wiem po co. Oczyszczanie biel i nic a nic się nie przebija. Czekam teraz do przyszłej soboty.
Dam znać na pewno, podpaska niby po nocy czysta ale krew przy wycieraniu jest. ;(
 
reklama
Kurcze a dużo je jest? Może nic straconego. Trzymaj się i koniecznie daj znać co lekarz powiedział.

Ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test sama nie wiem po co. Oczyszczanie biel i nic a nic się nie przebija. Czekam teraz do przyszłej soboty.

Ja tez w tym cyklu się pośpieszyłam i zrobiłam w 10dpo wg jednej aplikacji, a jak sprawidziłam w drugiej to wychodziło 8dpo. Ale chociaż jakoś emocje opadły i stwierdziłam, ze to przecież jeszcze kilka dni...
W środę powinnam dostać @, poczekam na spokojnie
 
Do góry