reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Mnie to kłuje lewy jajnik, ale tylko momentami. Ale jak już zakłuje to konkretnie hehe. Wcześniej przy każdym cyklu miałam okropne bóle jajników i piersi po prostu mało mi nie eksplodowaly z bólu. A teraz nic, więc się nakręciłam, że coś jest inaczej to może w końcu sie udało :)

Ja właśnie nigdy nawet kłucia nie miałam a teraz mam i to takie częste. Piersi nigdy mnie nie bolały i nigdy się nie powiększały tak jak teraz. Jedyny dziwny objaw to te kłucia[emoji4] Ale być może tez się nakręciłam [emoji4][emoji16]
 
reklama
Ja mam 3 dzień okresu. Czekam na testy owu. Wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką, która mówiła że dzięki testom zaszla w trzecim cyklu. W dwóch pierwszych starała się w teoretycznie w owu, a z testami okazało się że ma owu trzy dni wcześniej niż myślała. A że mąż przylatywał ze Szwecji na starania, to było istotne [emoji6]
 
Hej dziewczyny, jak samopoczucie dzisiaj? :) ja dzisiaj od wczesnego ranka na nogach, pojechałam do laboratorium zrobić badanie progesteronu i betę. Dzisiaj 25dc, więc jak ma coś być to będzie. Przestanę się męczyć psychicznie :( wyniki odbieram o 15:00. Nie mogę sobie miejsca w domu znaleźć
Mocno trzymam kciuki!
 
Nie kupiłam testu boli brzuch więc pewnie przyjdzie @. :/
Mam nadzieję że nie przyszła?
Ja mam 3 dzień okresu. Czekam na testy owu. Wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką, która mówiła że dzięki testom zaszla w trzecim cyklu. W dwóch pierwszych starała się w teoretycznie w owu, a z testami okazało się że ma owu trzy dni wcześniej niż myślała. A że mąż przylatywał ze Szwecji na starania, to było istotne [emoji6]
O to mamy OM w tym samym dniu. Ile dni maja Twoje cykle, u mnie kiedyś 29, teraz po poronieniu 3 zupełnie różne. A jak u Ciebie?
 
Hej dziewczyny, jak samopoczucie dzisiaj? :) ja dzisiaj od wczesnego ranka na nogach, pojechałam do laboratorium zrobić badanie progesteronu i betę. Dzisiaj 25dc, więc jak ma coś być to będzie. Przestanę się męczyć psychicznie :( wyniki odbieram o 15:00. Nie mogę sobie miejsca w domu znaleźć
Koniecznie daj znać. Trzymam kciuki za pozytywne wieści :)
 
Mam nadzieję że nie przyszła?

O to mamy OM w tym samym dniu. Ile dni maja Twoje cykle, u mnie kiedyś 29, teraz po poronieniu 3 zupełnie różne. A jak u Ciebie?
Teraz było 30. Niestety nie mam regularnych. Najczęściej 32/31 ale raz do roku zdarza się 38. Nadal karmię piersią więc może dlatego tak nieregularne.
Przykro mi z powodu poronienia [emoji45]

Oby ten cykl był szczęśliwy [emoji846]

Jak ze zwykłymi testami owu mi nie wyjdzie to chce kupic te clear blue. Tam jak jest owu to pojawia się uśmiechnięta Buzka. Łatwiej ogarnąć [emoji6] ja pewnie będę się zastanawiała czy ta kreska jest wystarczająco wyrazna... Czy to już czy nie już [emoji6]
 
Hej Martyna
No i miałaś rację 3 cykl po poronieniu krótszy, @ przyszła 27 dnia.
Idziemy równo tylko ja tydzień po Tobie. Myślisz że uda nam się w tym samym cyklu? :)
Oby we wrześniu! Tego roku!
Buziaki
O nie ja byłam pewna, że u ciebie nie przyjdzie!!!
No dziwne te cykle po poronieniu, ale trzeba to wszystko przeżyć...
Ja wierzę, że wszystkim nam się uda, i to w tym cyklu, tylko nie mi... Hihihi. Ale naprawdę u mnie teraz sajgon i nie liczę wogóle na jakiekolwiek starania....
 
reklama
O nie ja byłam pewna, że u ciebie nie przyjdzie!!!
No dziwne te cykle po poronieniu, ale trzeba to wszystko przeżyć...
Ja wierzę, że wszystkim nam się uda, i to w tym cyklu, tylko nie mi... Hihihi. Ale naprawdę u mnie teraz sajgon i nie liczę wogóle na jakiekolwiek starania....
Nie odpuszczaj Martynka :) w czasie sajgonu też można zajść w ciążę a kłótnie z mężem zwykle przejściowe są...
Też myślałam że tym razem duża szansa była, bo 2 dni przed owu, w dniu owu, dzień po... Wszystko się zgadzało, był test owu bardzo wyraźny itd. Po tygodniu takie parcie w podbrzuszu a parę dni później już nic nie czułam.... No płakałam parę godzin i teraz już jestem gotowa na nowy cykl.... :)
 
Do góry