reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Nawet nie wiem co napisać... beta poniżej 0,1... progesteron 0,27... rycze jak bóbr... Duphaston nic nie dał hak widać... tak niski progesteron juz mnie totalnie dobil...
Przykro mi [emoji853]


Jak robiłam betę w pierwszej ciąży to mi wyszło że poniżej 0. Byłam pewna że nie jestem... A byłam. Wiem że to odosobniony przypadek i zazwyczaj beta wychodzi, ale też nie można ufać w 100%
 
reklama
Ooo super pomysły, hm tylko nie wiem, czy nam się uda zgrać razem bo inaczej pracujemy, zresztą mój jest cały czas w pracy, a do tego kręg mu wypada i nie wiem czy będzie skóry do maratonu z przytulniem, zobaczymy, nic na siłę..
A z uśmiechem no to ostatnio ciężko, ale wezmę sobie tą radę do serca
I wzajemnie
To może poszukajcie fachowej pomocy bo z kręgosłupem to nie żarty.
Uśmiech nic nie kosztuje a dużo zmienia. :) :) :)
 
Kurde, właśnie sobie uświadomiłam że wyjeżdżam bez męża w czwartek i wracam dopiero w niedzielę/ poniedziałek. [emoji45] będę musiała jakoś skrycie robić testy na owu, bo nie chce mówić rodzince że się staramy. Nie chce czuć żadnej presji. Wystarczy że sama się nakręcam [emoji6] nawet jak owu wypadnie na wyjeździe no to trudno... Przynajmniej będę wiedziała mniej więcej czy pokrywa się z tym co mi się wydaję. I następny miesiąc będę lepiej przygotowana [emoji6]

Czy robicie tak jak jest wskazane na teście ok 22? Czy jak będę robiła ok 18/19 to też będzie ok?
 
Czy robicie tak jak jest wskazane na teście ok 22? Czy jak będę robiła ok 18/19 to też będzie ok?

Ja robiłam zazawyczaj o 16 jak wracałam z pracy, bo wtedy tak się powstrzymywałam, żeby te 3-4h nie sikać i nie pić za dużo. Ogólnie chodzi o to żeby mocz nie był za bardzo rozwodniony i żeby to nie był pierwszy mocz poranny tak jak przy testach ciążowych.
 
Dziewczyny, dziękuję za wsparcie ;* mam pytanie, czy któreś z Was miały problem z owulacją? tzn. pęcherzyki nie pękały lub nie rosły wgl ? Bo po moim progesteronie ewidentnie widać, że coś jest z tą owulką jednak... tym bardziej, że niby mam PCOS... ;(
 
Dziewczyny, dziękuję za wsparcie ;* mam pytanie, czy któreś z Was miały problem z owulacją? tzn. pęcherzyki nie pękały lub nie rosły wgl ? Bo po moim progesteronie ewidentnie widać, że coś jest z tą owulką jednak... tym bardziej, że niby mam PCOS... ;(
Ja mam Pcos ale lekarz mi stwierdził na podstawie że w 25 dc LH i FSH jest w stosunku do siebie 2:1 noi progesteron niski. Mam problem z owulacja i w ten piątek idę na wizytę stwierdzić czy owulacja będzie w tym miesiącu czy nie
 
Dziewczyny, dziękuję za wsparcie ;* mam pytanie, czy któreś z Was miały problem z owulacją? tzn. pęcherzyki nie pękały lub nie rosły wgl ? Bo po moim progesteronie ewidentnie widać, że coś jest z tą owulką jednak... tym bardziej, że niby mam PCOS... ;(
Pati jeśli masz podejrzenia pcos, problemy z owu itd to powinnaś szukać dobrego lekarza.. Jak opracujecie plan działania to się uda. Moje koleżanki z pcos maja dzieci, tylko świadomość problemu i odpowiednie leczenie jest potrzebne. Trzymaj się Słonko.
 
reklama
Do góry