reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dziewczyny z II - znalazluscie jakąś grupę wrześniowa już? Jeśli dobrze pójdzie to termin wypadnie mi z miesiączki na 6 września, ale, że mam długie cykle (ovu byla chyba 18dc) to wiek gestalny będzie ok tydzień krótszy, więc jestem jakby na przełomie sierpnia/września. Gdzie jesteście?
 
reklama
Dziewczyny z II - znalazluscie jakąś grupę wrześniowa już? Jeśli dobrze pójdzie to termin wypadnie mi z miesiączki na 6 września, ale, że mam długie cykle (ovu byla chyba 18dc) to wiek gestalny będzie ok tydzień krótszy, więc jestem jakby na przełomie sierpnia/września. Gdzie jesteście?
Jest grupa wrześniowa:) może poczekaj z zapisaniem na usg 😀
 
No coś Ty, a skąd jesteś?
To idź do wrześniowych, świeży wątek. Sierpniowe już mają pierdylion stron zapisane i jakiś kwas tam się zrobił, dziewczyny wyśmiewały jedną z forumowiczek 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Mieszkam w Norwegii, tu przed 12 tyg nie ma po co isc do lekarza bo odsylaja. Oczywiście prywatnie to jak kto chce, ale tez wizyta nie jest z dnia na dzień. Może wyrobię się do lekarza jak będę teraz w Pl, ale co mi da usg teraz w 6 tyg, podobno to za wcześnie na usłyszenia serca, nawet nie wiem czy pęcherzyk wypatrzy... Zrobię bete w piątek to zobaczę co tam się dzieje.
 
Mieszkam w Norwegii, tu przed 12 tyg nie ma po co isc do lekarza bo odsylaja. Oczywiście prywatnie to jak kto chce, ale tez wizyta nie jest z dnia na dzień. Może wyrobię się do lekarza jak będę teraz w Pl, ale co mi da usg teraz w 6 tyg, podobno to za wcześnie na usłyszenia serca, nawet nie wiem czy pęcherzyk wypatrzy... Zrobię bete w piątek to zobaczę co tam się dzieje.
Vilde, ja też mieszkam w No. Prywatnie dostaniesz wizyte na USG nawet na następny dzień:) fakt, że słono to kosztuje. W większych miastach ok. 1500 NOK, ale dla świętego spokoju myślę, że warto 😊
 
Dziewczyny z II - znalazluscie jakąś grupę wrześniowa już? Jeśli dobrze pójdzie to termin wypadnie mi z miesiączki na 6 września, ale, że mam długie cykle (ovu byla chyba 18dc) to wiek gestalny będzie ok tydzień krótszy, więc jestem jakby na przełomie sierpnia/września. Gdzie jesteście?
Jesteśmy tu Link do: Wrześniowe mamy 2020 :) Miałam właśnie pytać, dlaczego nie dołączysz bo kojarzyłam, że mamy termin blisko siebie :)

Po 2 a mnie zgaga obudziła! No bez jaj..
 
Mieszkam w Norwegii, tu przed 12 tyg nie ma po co isc do lekarza bo odsylaja. Oczywiście prywatnie to jak kto chce, ale tez wizyta nie jest z dnia na dzień. Może wyrobię się do lekarza jak będę teraz w Pl, ale co mi da usg teraz w 6 tyg, podobno to za wcześnie na usłyszenia serca, nawet nie wiem czy pęcherzyk wypatrzy... Zrobię bete w piątek to zobaczę co tam się dzieje.
Najlepiej podejrzeć w 8tc, w 6tc można się tylko zestresować bo nie wszystko widać.
 
Przerobiłam wielu ginekologów i ten to taki lekarz z powolania. Do tego świetny specjalista i super człowiek. Po każdej wizycie wychodziłam mega spokojna. Mogę do niego zadzwonić nawet o 24 jak coś się dzieje. Nawet w niedziele o 8 rano do mnie oddzwonił z instrukcja co robić jak wysłałam mu SMS,ze mam jakieś plamienie.

Mam nadzieje, ze leki pomagają i będzie wszystko ok. A lekarz mowil jakie leki w ciąży będziesz brała? Metformina czy jakiś inny?

Fajnie, że na takiego trafiłaś :) Naprawdę w dzisiejszych czasach ze świeczką takiego szukać.

A co do mojej endo-diabetolog to w sumie powiedziała tylko w ogólnym zarysie, więc tak naprawdę będę wiedzieć coś więcej jak się do niej wybiorę. Co swoją drogą będzie trudne, gdyż z braku wolnych terminów tutaj we Wrocławiu, jechałam do niej aż do Łodzi 🙈 No i teraz jak będę chciała umówić się na wizytę, to znowu wolne w pracy będę musiała wziąć, ale cóż poradzić...
 
reklama
Jeżeli przysłownie "jaki Nowy Rok taki cały rok" to chyba w ciąże nie zajde bo akurat 01.01. dostałam @ :D:D:D ps. zostajecie tutaj na forum czy przechodzicie na 1 połowe 2020?
 
Do góry