reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ari28

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Czyli rowno 6+0 wychodzilo wczoraj na usg?
I od kiedy wyliczyli termin, z pwulacji czy @?
Z ostatniej miesiączki , ale przy drugiej córce też miałam później owulację i w karcie ciąży miałam wpisany termin ten z owulacji ,a mimo to rozwiązali mnie według terminu, który wyszedł na pierwszych prenatalnych.

reklama

Ari28

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja wlasnie ide 15.01 i mi wychodzi wlasnie 6+0 i sie stresuje ze moze byc za wczesnie i nie zobacze zarodka.. ale ide po recepte. Za to zapisalam sie do innego specjalisty na 8+1
Choc ja mialam owu w 8dc wiec nie licze od @ tylkp od owu
Na spokojnie Kochana 🙂 napewno będzie już pęcherzyk ciążowy , a to już mówi o umiejscowieniu ciąży i to już jest ok. Nie ma się co stresować, tylko cierpliwie poczekać na ukochane serduszko♥ bo będzie napewno!

Aklime

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Na spokojnie Kochana 🙂 napewno będzie już pęcherzyk ciążowy , a to już mówi o umiejscowieniu ciąży i to już jest ok. Nie ma się co stresować, tylko cierpliwie poczekać na ukochane serduszko♥ bo będzie napewno!
Mam nadzieje :) czlowiek nieswiadomy mniej sie stresuje, bo nawet nie ma czym, a z forum tyle mozna bylo sie dowiedziec, ze teraz tyle obaw... ale trzymam kciuli za Twoje i Moje serduszko ❤

AnnaŻet

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej, od zawsze miałam cykle ok 60 dniowe(pcos) zaczęłam pić inofem i przyjmować różne suplementy ok 3 Msc temu i pojawiła się miesiączka sama z siebie po 34 dniach, teraz w 8 dc miałam lekkie plamienie kilka kropelek brązowej krwi, co to może być? Do tego mam lekkie bóle podbrzusza jak przed miesiączka...

Aklime

Rozwiązania
0
Hej, od zawsze miałam cykle ok 60 dniowe(pcos) zaczęłam pić inofem i przyjmować różne suplementy ok 3 Msc temu i pojawiła się miesiączka sama z siebie po 34 dniach, teraz w 8 dc miałam lekkie plamienie kilka kropelek brązowej krwi, co to może być? Do tego mam lekkie bóle podbrzusza jak przed miesiączka...
Moze to byc owulacja

MamaTolka

Rozwiązania
0
Nam może się uda w końcu a tym miesiącu jakoś podzialac konkretnie,bo wysyłamy synka do babci na ferie. Akurat na ten tydzień wypada owu może akurat się uda chociaż zawsze myślałam że kwietniowe/majowe dzieci mają najlepiej. Niech będzie i październikowe, byleby się w ogóle udało. Najważniejsze żeby było zdrowe oczywiście

Daraa_94

Rozwiązania
0
Ja zawsze chciałam mieć dziecko na początku roku a teraz to rzeczywiście żeby się tylko udało, może być z ostatniego grudnia
Nam może się uda w końcu a tym miesiącu jakoś podzialac konkretnie,bo wysyłamy synka do babci na ferie. Akurat na ten tydzień wypada owu może akurat się uda chociaż zawsze myślałam że kwietniowe/majowe dzieci mają najlepiej. Niech będzie i październikowe, byleby się w ogóle udało. Najważniejsze żeby było zdrowe oczywiście

AnnaŻet

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Czy jest możliwa owulacja w 7 dc przy bardzo nieregularnych miesiączkach (pcos)? 7 dnia cyklu mailam dosłownie kilka kropli śluzu z krwią mimo że okres skończył się 3 dc, do tego ból jajnika

reklama

Wesoła_Aga

Rozwiązania
0
Szybki update, u mnie beta dziś wskazuję 2449 ❤, z appki wychodzi 6t5d we wtorek usg. Trzymam 🤞🤞 za was dziewczyny! Obysmy się spotkaly na wrześniowych :)
Piękny wynik bety! 😭

MamaTolka
Owocnych starań! :-D

:happy2:A mi tak wszystko z jakiego miesiąca by było, jaka płeć - nic mnie nie interesuje po za tym żeby było zdrowe.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verona26 Staramy się 3252
A Staramy się 86
PaulinaF Staramy się 20
Paulina_1982 Staramy się 19556
N Staramy się 3
Do góry