reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama

Mikstura

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
W 29 dc mam zapisaną bolesność piersi Pamiętam, że brzuch mnie bolał jak na okres i ten śluz, bo co chwila biegałam w pracy do łazienki Mam na pamiątkę zapisane objawy, ale wtedy starania trwały tylko pół roku :)
O
A piersi też cię bolały? Bo mnie w tym momencie nie bolą. W pierwszej ciąży bolały ale wiem że organizm może być jeszcze przyzwyczajony tak jakby do ciąży do tych wszystkich hormonów bo po łyżeczkowaniu jestem dopiero 2 miesiąc nie cały i wiem że jeżeli jest ciąża no to organizm po prostu może być jeszcze tak jakby przystosowany do tego wszystkiego. Zakładając że jest hehe

Rozwiązania
0
Hej kobietki. Czytam forum od dawna, a raczej od jakiegoś roku, czyli od momentu kiedy zaczęliśmy starać się o dziecko.
Postanowiłam założyć konto i pogadać z Wami o tym :-)
Kilka słow o mnie: mam 27lat. 3 miesiące temu miałam usuwane torbiele endometrialne z jajników, zrosty oraz niewielkie ogniska endometriozy. Jajowody mam drożne :-) :) lekarz powiedział, że nie ma przeciwwskazań żeby po pierwszej miesięczne po zabiegu starać. I w ten sposób mamy 3 cykl po zabiegu i jestem pełna nadziei, że to ten szczęśliwy. Ale czas pokaże.

Korzystając z okazji chciałabym też powiedzieć, że zawsze miałam cykle 28 dniowe, jak w zegarku. Od kiedy się staramy o dzidzi trochę cykle sie rozjechaly. Teraz cykle wahają się od 29 do 34 dni. Po zabiegu od 29 do 31... lekarz powiedział, że to nnormalne i że jest to zbieg okoliczności lub wynik stresu że akurat w tym momencie sie zaczęło tak dziać. Może któraś z Was miałam podobnie?

Pozdrawiam serdecznie 😊😊😊

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verona26 Staramy się 3657
A Staramy się 86
PaulinaF Staramy się 20
Paulina_1982 Staramy się 19725
N Staramy się 3
Do góry