reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Serduszko 96

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No właśnie. Brzuch też m ie b
W 29 dc mam zapisaną bolesność piersi Pamiętam, że brzuch mnie bolał jak na okres i ten śluz, bo co chwila biegałam w pracy do łazienki Mam na pamiątkę zapisane objawy, ale wtedy starania trwały tylko pół roku :)
no właśnie... Brzuch też boli mnie jak na miesiączkę. Wiem, bo dużo kobiet mi to mówiło że właśnie najlepiej starać się o dzidzie jak najszybciej po poronieniu. U lekarza też byłam po pierwszej miesiączce i wszystko ładnie się oczyscilo...
Bardzo bym chciała żeby się udało. Ostatnim razem od razu się udało w pierwszym miesiącu staran aż byłam w szoku bo lekarz powiedział mi że u mnie nie będzie tak łatwo zajść. Bo okazalo się że mam pco. Oczywiście teraz zmieniłam lekarza po tej całej sytuacji. On oczywiście mnie zdziwił bo powiedział że żadnego pco nie widzi. Heh także pocieszyl.

reklama

Mikstura

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki żeby to było to:)
No właśnie. Brzuch też m ie b
no właśnie... Brzuch też boli mnie jak na miesiączkę. Wiem, bo dużo kobiet mi to mówiło że właśnie najlepiej starać się o dzidzie jak najszybciej po poronieniu. U lekarza też byłam po pierwszej miesiączce i wszystko ładnie się oczyscilo...
Bardzo bym chciała żeby się udało. Ostatnim razem od razu się udało w pierwszym miesiącu staran aż byłam w szoku bo lekarz powiedział mi że u mnie nie będzie tak łatwo zajść. Bo okazalo się że mam pco. Oczywiście teraz zmieniłam lekarza po tej całej sytuacji. On oczywiście mnie zdziwił bo powiedział że żadnego pco nie widzi. Heh także pocieszyl.

Vilde

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bedzie, wierze w to ze niedlugo:)
Ja najpierw marzyłam na dzień Babci i Dziadka bo zaczęliśmy na jesieni, potem walentynki, urodzinki itd itd. A skończyło się że po 2 latach historia zatoczyla koło i e końcu mogę zrealizować plan! Będą wieści dla Dziadków już za parę dni! Trzymam kciuki żeby u Was też okazje się przydały.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
PaulinaF Staramy się 13
Paulina_1982 Staramy się 6585
N Staramy się 3
A Staramy się 23
Lalalala Potrzebuję porady 30
Do góry