reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

To teraz dużo zdrówka dla Was [emoji4][emoji4]

Ja mam zbita prolaktynę, tarczyce w normie ale też musiałam brać tabletki, mąż wyniki miał dobre :)

U nas to już tak było ze mąż po 6 tabletek dziennie a ja po 14 dziennie :( tragedia. A udało nam się po urlopie wróciliśmy wypoczęci ale cały cykl miałam dużo śluzu płodnego przez 4 dni jak nigdy i potem klocie po prawej stronie. Taka napuchniętych się czułam. A teraz ciągniecie brzucha i piersi okropnie bola. Dziękuje i również kibicuje wiem jak to ciężko jest „nie myśleć „
 
reklama
Hey dziewczyny czy mogę dołączyć bo zbytnio nie wiem do jakiej grupy jeszcze. Byłam tutaj w 2016 roku gdy zaczęłam starania z mężem. Dużo przeżyliśmy robiliśmy chyba wszystko co mogliśmy. Natomiast ten miesiąc od ponad trzech lat dał mi wielka nadzieje jakieś przeczucie. Przewidywany termin okresu na dziś. Pierwszy test robiony 5 dni temu negatyw. Test robiony wczoraj rano ... ze nie dowierzałam ze widzę cień zrobiłam drugi innej firmy jest krecha [emoji33] kolejne zdjęcie z dzisiaj już wyraźniejsza kreska 🤭 jutro wizyta u lekarza i zapewne badanie krwi... tak mocno trzymam kciuki ponieważ nigdy nie widziałam u siebie nawet cień cienia .... Zobacz załącznik 1098585Zobacz załącznik 1098587Zobacz załącznik 1098588

Piękne testy!! Super, że się wreszcie udało :) Nagroda za wytrwałość.
 
Hej dziewczyny ❤ co u was? Dawno mnie tu nie było bo chyba od listopada ☺ w grudniu przeprowadziliśmy się do nowego domku dokładnie 21 grudnia i w ten dzień zrobiłam test ciążowy w nowym domku ☺ i wyszedł pozytywny. Jestem aktualnie w 23 tyg ciąży 😍 córeczka nam rośnie 😍 pozdrawiam
 
Dziękuje pięknie !! I życzę wszystkim staraczka 2 tłustych kreseczek !! Trzymam mocno kciuki. A ja tym czasem tysiąc myśli na sekundę żeby jeszcze beta była super i przyrost teraz najgorszy tydzień przede mną :p

To miłe, ale mi nie jest pisane. Od 5 cykli mamy zawieszone działania, bo mam ciągle owulacje z niedrożnej strony.

Cieszy mnie jednak fakt, że komuś się udaje zajść :)

Zdrówka!

Hej dziewczyny ❤ co u was? Dawno mnie tu nie było bo chyba od listopada ☺ w grudniu przeprowadziliśmy się do nowego domku dokładnie 21 grudnia i w ten dzień zrobiłam test ciążowy w nowym domku ☺ i wyszedł pozytywny. Jestem aktualnie w 23 tyg ciąży 😍 córeczka nam rośnie 😍 pozdrawiam

Świetnie! Ogromne gratulacje również dla Ciebie :)
 
Hej dziewczyny. Dawno mnie tutaj nie było. Musiałam troszkę odpocząć....ale w tym miesiącu wreszcie udało mi się pobrać krew na badania które zlecił mi ginekolog. I tutaj moje pytanie, bo może ja do końca nie rozumiem tych wyników a wizyta w przyszłym tygodniu. Dziś 3 dc. Czy któraś z was wie mniej więcej co oznaczają te wyniki?
IMG_20200429_175644.jpg
 
reklama
Do góry