reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
My zaczęliśmy starać się w marcu o pierwsze dziecko, ale po wizycie u lekarza okazało się, że mam torbiel na jajniku, na kolejnej wizycie miałam już 4 torbiele. No i okazało się że to endometrioza i wiadomo że najlepszym rozwiązaniem jest dziecko. No ale moje torbiele są zbyt duże i najprawdopodobniej jajniku nie wytwarzają jajeczka. Więc leczenie i pewnie zabieg. Czy któraś się zmagała z tym ?
Tak ja po pierwszej ciąży, ale mi wystarczyły tabletki i się wszystko unormowało. Więc nie pomogę chyba. To było też 16 lat temu.
 
Hej ja z mężem też staramy się o trzecia dzidzię to już 14 cykl teraz drugi cykl na clo i monitoring 11 lipca zobaczymy co tam się dzieje . Mam już dwójkę córkę 10 lat i syn 7 lat . Mam nadzieję że wkoncu w tym cyklu się uda
 
Hej ja z mężem też staramy się o trzecia dzidzię to już 14 cykl teraz drugi cykl na clo i monitoring 11 lipca zobaczymy co tam się dzieje . Mam już dwójkę córkę 10 lat i syn 7 lat . Mam nadzieję że wkoncu w tym cyklu się uda
A ile masz lat? Masz już może jakieś objawy?
Trzymam mocno kciukasy.
Kiedy testujesz?
 
A ile masz lat? Masz już może jakieś objawy?
Trzymam mocno kciukasy.
Kiedy testujesz?
Narazie czekam na monitoring mam mieć teraz 11 lipca będzie to 11 dzień cyklu owulacja jakoś na 15 lipca mi wypada ale zobaczymy jak pujde do lekarza na USG to będę wiedziała więcej . Mam prawie 32 lata myślę że też dlatego teraz jest trochę trudniej z tymi srarankami ale mam nadzieję że w końcu nam się uda
 
Narazie czekam na monitoring mam mieć teraz 11 lipca będzie to 11 dzień cyklu owulacja jakoś na 15 lipca mi wypada ale zobaczymy jak pujde do lekarza na USG to będę wiedziała więcej . Mam prawie 32 lata myślę że też dlatego teraz jest trochę trudniej z tymi srarankami ale mam nadzieję że w końcu nam się uda
A ja zrozumiałam, że 11 masz już termin @. No mamy trudniej z racji wieku. No ciekawe jak to będzie u ciebie, ja też mam wizyte kontrolną w okolicach owulacji to poproszę moją dr o sprawdzenie owulacji.
 
Nie, karmilam do 8 miesiaca. Obecnie synek ma 14 miesiecy. Okres wrocil mi 2 miesiace po zakonczeniu karmienia. Przed ciaza tez mialam dlugie cykle, ale w miare regularne okolo 40 dniowe. Test wyszedl mi dopiero w 42 dc i na usg byl to poczatek 4 tygodnia.
 
reklama
Do góry