reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

No to wyniki powinnaś mieć miarodajne [emoji6][emoji6][emoji6]
U mnie skok temperatury pokrył się z testami owulacyjnymi.
Temperatura mocno spadła kiedy pokazał się test owulacyjny pozytywny. A od poniedzialku gdzie była owulacja, temperatura w górę skoczyła i się trzyma [emoji6]
I co to może oznaczać?
 
reklama
I co to może oznaczać?
W drugiej fazie cyklu po owulacji jest to faza tzw. wysokich temperatur. N A początku nowego cyklu temp spada.
Pewnie coś fajnego :D temp, przy ciąży, n8e spada :) @nnat. ja sikam jak szalona, ale temp nie mierzyłam, idę więc haha :D
Oj czy ja wiem? Na razie wszystko w normie. [emoji6]
Dzisiaj czuję dużo wcześniej niż zazwyczaj przed @ bolesnosc piersi, zwłaszcza prawej, przy dotyku. Mam wrażenie że zaraz rozkręci się okres i takie odczucie jakby cały czas było mi mokro. Do terminu 6 dni. Sluz jest, niedużo go, ale jest, gesty. Ogólnie mam też takie uczucie dziwnosci [emoji2957] ani zachcianek przed @, ani zmian na buzi, ani humorkow, co zawsze około 10 dni przed @ pojawiało.
Pewnie się nakręcam niepotrzebnie [emoji12][emoji12][emoji12]
 
W drugiej fazie cyklu po owulacji jest to faza tzw. wysokich temperatur. N A początku nowego cyklu temp spada.
Oj czy ja wiem? Na razie wszystko w normie. [emoji6]
Dzisiaj czuję dużo wcześniej niż zazwyczaj przed @ bolesnosc piersi, zwłaszcza prawej, przy dotyku. Mam wrażenie że zaraz rozkręci się okres i takie odczucie jakby cały czas było mi mokro. Do terminu 6 dni. Sluz jest, niedużo go, ale jest, gesty. Ogólnie mam też takie uczucie dziwnosci [emoji2957] ani zachcianek przed @, ani zmian na buzi, ani humorkow, co zawsze około 10 dni przed @ pojawiało.
Pewnie się nakręcam niepotrzebnie [emoji12][emoji12][emoji12]
Może się udało , mi się wydaje że jestem jakąś gorąca w wczoraj miałam dreszcze jestem po owulacji już i przytulankach. Ale się nie nakrecam
 
Cześć dziewczyny! Chciałabym dolaczyc :) jestem mama 2 chłopców- jeden listopad 2014 a drugi październik 2018. Początkowo myslalam żeby starania o trzecie dzieciątko zacząć za rok, jednak miałam sytuacje w czerwcu - mimo ostrożności na teście zobaczyłam dwie kreski... początkowo byłam trochę przerażona ale następnego dnia cieszyłam się niesamowicie... niestety szczęście nie trwał długo bo już kilka dni później beta mi spadła i dostałam okres. To chyba się nazywa ciąża biochemiczna? Od tej pory coraz bardziej mysle żeby starać się o maleństwo bo czuje jaka wewnętrzna potrzebę i uczucie ze to ten czas :) po tej sytuacji w lipcu zamiast mieć cykl 28dnk milam 39 dniowy cykl :/ aktualnie 3dc i chcemy próbować się starać :) Nie wiem czy coś z tej wyjdzie bo jeszcze karmie piersią i nawet nie wiem kiedy mogłaby być owu jak cykl mi się tak rozregulował. Zakupiłam testy owu zwykle paskowe i 10sztuk tych elektronicznych clearblue- czy któraś z Was miała z nimi może doświadczenie ?
 
W drugiej fazie cyklu po owulacji jest to faza tzw. wysokich temperatur. N A początku nowego cyklu temp spada.
Oj czy ja wiem? Na razie wszystko w normie. [emoji6]
Dzisiaj czuję dużo wcześniej niż zazwyczaj przed @ bolesnosc piersi, zwłaszcza prawej, przy dotyku. Mam wrażenie że zaraz rozkręci się okres i takie odczucie jakby cały czas było mi mokro. Do terminu 6 dni. Sluz jest, niedużo go, ale jest, gesty. Ogólnie mam też takie uczucie dziwnosci [emoji2957] ani zachcianek przed @, ani zmian na buzi, ani humorkow, co zawsze około 10 dni przed @ pojawiało.
Pewnie się nakręcam niepotrzebnie [emoji12][emoji12][emoji12]

A kiedy będziesz testować? :)
 
Cześć dziewczyny! Chciałabym dolaczyc :) jestem mama 2 chłopców- jeden listopad 2014 a drugi październik 2018. Początkowo myslalam żeby starania o trzecie dzieciątko zacząć za rok, jednak miałam sytuacje w czerwcu - mimo ostrożności na teście zobaczyłam dwie kreski... początkowo byłam trochę przerażona ale następnego dnia cieszyłam się niesamowicie... niestety szczęście nie trwał długo bo już kilka dni później beta mi spadła i dostałam okres. To chyba się nazywa ciąża biochemiczna? Od tej pory coraz bardziej mysle żeby starać się o maleństwo bo czuje jaka wewnętrzna potrzebę i uczucie ze to ten czas :) po tej sytuacji w lipcu zamiast mieć cykl 28dnk milam 39 dniowy cykl :/ aktualnie 3dc i chcemy próbować się starać :) Nie wiem czy coś z tej wyjdzie bo jeszcze karmie piersią i nawet nie wiem kiedy mogłaby być owu jak cykl mi się tak rozregulował. Zakupiłam testy owu zwykle paskowe i 10sztuk tych elektronicznych clearblue- czy któraś z Was miała z nimi może doświadczenie ?
Ja używam clearblue, tam jak pojawi się owulacja to pokaże się uśmiechnięta buzia. Są jeszcze takie które pokazują dni płodne i owulacje . Wtedy podczas tych dni buzia pulsuje na wyświetlaczu. Ale to powinnaś mieć instrukcję. Ja byłam z nich zadowolona bo nie musiałam się spierać czy kreski są wyraźne czy nie rozmyte i czy test wyszedł prawidlowy. Także elektroniczne = wygoda
 
Ja używam clearblue, tam jak pojawi się owulacja to pokaże się uśmiechnięta buzia. Są jeszcze takie które pokazują dni płodne i owulacje . Wtedy podczas tych dni buzia pulsuje na wyświetlaczu. Ale to powinnaś mieć instrukcję. Ja byłam z nich zadowolona bo nie musiałam się spierać czy kreski są wyraźne czy nie rozmyte i czy test wyszedł prawidlowy. Także elektroniczne = wygoda

Jeszcze mi nie przyszły- dzisiaj wysłali :) przez weekend szukałam właśnie na internecie. Przy drugim dziecku używałam tych paskowych i przez kilka dni z rzędu wydawało mi się ze to już a przecież to niemożliwe ze tyle dni trwa owulacja.
A od którego dnia cyklu zaczęłaś testować na tych elektronicznych?
 
Jeszcze mi nie przyszły- dzisiaj wysłali :) przez weekend szukałam właśnie na internecie. Przy drugim dziecku używałam tych paskowych i przez kilka dni z rzędu wydawało mi się ze to już a przecież to niemożliwe ze tyle dni trwa owulacja.
A od którego dnia cyklu zaczęłaś testować na tych elektronicznych?
Gdzieś od 10 dnia cyklu, nie chciałam przegapić, A poza tym w tych elektronicznych masz to urządzenie i wymienne jednorazowe testery. Jak wyciagasz ten test z tego urzadzenia to też widzisz dwie kreski jak na standardowym teście. Masz pewność wtedy że faktycznie test jest pozytywny. Ja jak miałam owulacje to miałam ładne dwie kreski i ta buzie
 
reklama
Może się udało , mi się wydaje że jestem jakąś gorąca w wczoraj miałam dreszcze jestem po owulacji już i przytulankach. Ale się nie nakrecam
O to i ja mam wrażenie jakbym miała gorączkę a na pewno stan podgoraczkowy..
Cześć dziewczyny! Chciałabym dolaczyc :) jestem mama 2 chłopców- jeden listopad 2014 a drugi październik 2018. Początkowo myslalam żeby starania o trzecie dzieciątko zacząć za rok, jednak miałam sytuacje w czerwcu - mimo ostrożności na teście zobaczyłam dwie kreski... początkowo byłam trochę przerażona ale następnego dnia cieszyłam się niesamowicie... niestety szczęście nie trwał długo bo już kilka dni później beta mi spadła i dostałam okres. To chyba się nazywa ciąża biochemiczna? Od tej pory coraz bardziej mysle żeby starać się o maleństwo bo czuje jaka wewnętrzna potrzebę i uczucie ze to ten czas :) po tej sytuacji w lipcu zamiast mieć cykl 28dnk milam 39 dniowy cykl :/ aktualnie 3dc i chcemy próbować się starać :) Nie wiem czy coś z tej wyjdzie bo jeszcze karmie piersią i nawet nie wiem kiedy mogłaby być owu jak cykl mi się tak rozregulował. Zakupiłam testy owu zwykle paskowe i 10sztuk tych elektronicznych clearblue- czy któraś z Was miała z nimi może doświadczenie ?
Hej [emoji3590] strasznie mi przykro że musiałaś przejść przez ciążę biochemiczna. Ale widzę gotowość także trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
A kiedy będziesz testować? :)
Ja.... Koło 18 sierpnia pewnie. [emoji6] Wtedy wypada mi planowana @. Oczywiście testować będę pod warunkiem że @ mnie nie zaskoczy [emoji12]
Jeszcze mi nie przyszły- dzisiaj wysłali :) przez weekend szukałam właśnie na internecie. Przy drugim dziecku używałam tych paskowych i przez kilka dni z rzędu wydawało mi się ze to już a przecież to niemożliwe ze tyle dni trwa owulacja.
A od którego dnia cyklu zaczęłaś testować na tych elektronicznych?
Ponoć pierwszy pozytywny test to znak że owulacja będzie w ciagu najbliższych 24-36 h.
Potem nie powinno sie ich robić. Wyższy poziom hormonu nadal może dawać jakieś błędnie pozytywne wyniki.

Ja robię testy owulacyjne zwykle najzwyklejsze z allegro i nie było wątpliwości na szczęście [emoji12]
 
Do góry