)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama

JestemZosia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Chociaż ja nie czuje jakiejś wielkiej nadzieji wolałabym się nie rozczarować. A jeszcze wczoraj poklocilam się z moim o jakas pierdole to od razu stwierdziłam że nie chce mieć z nim więcej dzieci haha
Hahaha ile to ja tak razy myślałam no ja też kiepsko widzę ten cykl.. Raczej wątpię, no ale muszę czekać

nnat.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja już w ogóle nie myślę o tej różnicy bardziej o tym żeby miała jeszcze jakąś rodzinę jak nas zabraknie.
Nie myśl w ten sposób. Ja jestem jedynaczka i nigdy nie po patrzyłam na to w ten sposób... Że zostanę sama jak kiedyś rodziców zabraknie.

mycha_00

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Oooo no widzisz faktycznie to nie ma znaczenia.. Mnie pewnie dodatkowo dobija że co miesiąc jakąś koleżanka mnie informuje że jest. W ciąży.. Wiec wszyscy prócz mnie i każdy że znajomych ma 2 dzieci albo wiecej a moja córeczka siedzi taka sama i najgorsze ze ona o tym mówi.. Ze nie chce taka sama siedzieć i chce braciszka jak jej koleżanka
Moja 8letnia corcia wręcz na odwrót...Już tak lubi być sama że nie chce rodzeństwa. Mówi że będzie zazdrosna :) ale widzę jakie wspaniale podejście ma do młodszych dzieci,jest opiekuńcza i na pewno dużo by mi już w tym wieku pomogła.

mycha_00

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
nnat termin @ mam na 23.08 ;)
Narazie zupełnie bez nakrecania. Przytulanki były w różne dni w zależności od potrzeb więc ten mc bez kalendarzyka. Jedynie co się zmieniło to mąż łyka Fertilman ;)

Kallinea90

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moja 8letnia corcia wręcz na odwrót...Już tak lubi być sama że nie chce rodzeństwa. Mówi że będzie zazdrosna :) ale widzę jakie wspaniale podejście ma do młodszych dzieci,jest opiekuńcza i na pewno dużo by mi już w tym wieku pomogła.
Też tak uważam nie powinno być też takiej rywalizacji między dziecmi

Kallinea90

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
nnat termin @ mam na 23.08 ;)
Narazie zupełnie bez nakrecania. Przytulanki były w różne dni w zależności od potrzeb więc ten mc bez kalendarzyka. Jedynie co się zmieniło to mąż łyka Fertilman ;)
Ma to przepisane przez lekarza czy bez recepty?

reklama

JestemZosia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bo juz duza jest i dużo rozumie. Moja na razie mała to jedyne co sobie wyobraża to zr będzie fajnie i się będą bawic

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agne91 Staramy się 0
Rose_87 Staramy się 259
martini6 Staramy się 1872
H Staramy się 14

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry