reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ma to przepisane przez lekarza czy bez recepty?
Bez recepty,zamówiłam z apteki z allegro. Czytałam że ma bardzo dobre Opinie i potwierdzona badaniami poprawę jakości nasienia. Przy okazji ma wiele cennych witamin dla mężczyzn. My jeszcze nie badalismy nasienia męża Ale tak profilaktycznie kupilam. Ma 36lat,stresujaca pracę więc myślę że przydadzą się suplementy.
 
reklama
No to będzie się działo bo widzę że większość z nas w tym samym czasie @ Ale by było jakby wszystkie zafasolkowaly:D
Będą większe emocje ;)
Oj dziewczyny, będzie gorąco [emoji23]
Ja się nastawiam na testowanie bliżej 20 jednak... Wyliczylam sobie ze jak owulacja mi się przesunela to i @ powinien mi się przesunąć. Ale profilaktycznie 18 też zatestuje [emoji16]

@Kallinea90 aż mnie dreszcze przeszły [emoji23][emoji7][emoji7]
 
Bez recepty,zamówiłam z apteki z allegro. Czytałam że ma bardzo dobre Opinie i potwierdzona badaniami poprawę jakości nasienia. Przy okazji ma wiele cennych witamin dla mężczyzn. My jeszcze nie badalismy nasienia męża Ale tak profilaktycznie kupilam. Ma 36lat,stresujaca pracę więc myślę że przydadzą się suplementy.
A jakie suplementy?
 
Bez recepty,zamówiłam z apteki z allegro. Czytałam że ma bardzo dobre Opinie i potwierdzona badaniami poprawę jakości nasienia. Przy okazji ma wiele cennych witamin dla mężczyzn. My jeszcze nie badalismy nasienia męża Ale tak profilaktycznie kupilam. Ma 36lat,stresujaca pracę więc myślę że przydadzą się suplementy.

My też stosujemy Fertilman i z podobnych powodów - mąż ma 34 lata, stresującą pracę i niestety mało ruchu. Kupiłam profilaktycznie, w sumie tam jest sporo witamin, które na pewno nie zaszkodzą.
 
U mnie @ wypada 29 ale znając życie będę sprawdzać wcześniej :) najlepsze rozwiązanie to nie kupować testów, bo jak jest zapas to bardzo kusi :/
 
reklama
Ja na 24go @ to czekamy razem
U mnie @ wypada 29 ale znając życie będę sprawdzać wcześniej :) najlepsze rozwiązanie to nie kupować testów, bo jak jest zapas to bardzo kusi :/
Gęsto z tym naszym testowaniem dziewczynki [emoji16]

A ja mam mdłości już drugi dzień takie... No dość uciążliwe. Próbuję rozkminic czym mogłam się podtruc... Nie chcę mi się wierzyć, żeby tak wcześnie mogły pojawić się jakiekolwiek objawy. Poza tym nie chce mi się wierzyć żeby mogło się udać.
 
Do góry