reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Gęsto z tym naszym testowaniem dziewczynki [emoji16]

A ja mam mdłości już drugi dzień takie... No dość uciążliwe. Próbuję rozkminic czym mogłam się podtruc... Nie chcę mi się wierzyć, żeby tak wcześnie mogły pojawić się jakiekolwiek objawy. Poza tym nie chce mi się wierzyć żeby mogło się udać.
Ja już dużo razy miałam takie objawy i. To chyba siedzi w głowie
 
reklama
@nnat. Ja w tej straconej w poniedziałek o 5 rano się obudziłam... zwymiotowalam, az zrobilam test, byl negatywny. @miala być w czwartek,nie przyszła i w sobotę test był... pozytywny, więc wszystko możliwe.

Dziewczyny, dużo nas, oby pomyślnie, trzymam za nas kciuki! ❤ Ja chyba maks do poniedziałku dam radę wytrzymać...testu też nie kupię, bo będzie za bardzo kusil. @ powinien przyjść 20,jeszcze 6 dni i wszystko będzie jasne, czy organizm jest gotowy, czy jeszcze chce odpocząć.
Od wczoraj chodzę zła, a dzisiaj to juz w ogole i mega senność... czekamy :)
 
Odnośnie wieku, jestem najmłodsza, mam dwie starsze siostry i nie mam z nimi wiezi, wręcz były dla mnie okropne... Moja córka chce, tez obserwuje, że ciągnie ja do dzieci, ale drugie ma byc po prostu, nie patrzę względem różnicy wieku itp. Więc dziewczyny nie jesteśmy ani za stare, ani między naszymi dziećmi nie ma za dużej różnicy, wszystko jest ok :)
 
@nnat. Ja w tej straconej w poniedziałek o 5 rano się obudziłam... zwymiotowalam, az zrobilam test, byl negatywny. @miala być w czwartek,nie przyszła i w sobotę test był... pozytywny, więc wszystko możliwe.

Dziewczyny, dużo nas, oby pomyślnie, trzymam za nas kciuki! [emoji173] Ja chyba maks do poniedziałku dam radę wytrzymać...testu też nie kupię, bo będzie za bardzo kusil. @ powinien przyjść 20,jeszcze 6 dni i wszystko będzie jasne, czy organizm jest gotowy, czy jeszcze chce odpocząć.
Od wczoraj chodzę zła, a dzisiaj to juz w ogole i mega senność... czekamy :)
Jak to wytrzymać te ostatnie dni... [emoji23]
Kurczaki, dajesz mi nadzieję Kochana... [emoji16]
 
Jak to wytrzymać te ostatnie dni... [emoji23]
Kurczaki, dajesz mi nadzieję Kochana... [emoji16]
:) Ja zasypiam na stojąco... A w głowie myśli, tym razem u mnie, że może jednak przegapilismy moment, że może jednak się nie udało... Dlatego zrobię test 19,bo zwariuje, najwyżej @ przyjdzie 20,albo i nie i powtórzę a może poczekam... W końcu to druga @ po stracie i może nie będzie taka jak zwykle, może sie opóźni... tyle myśli i emocji a ja prawie zasypiam ;)
 
:) Ja zasypiam na stojąco... A w głowie myśli, tym razem u mnie, że może jednak przegapilismy moment, że może jednak się nie udało... Dlatego zrobię test 19,bo zwariuje, najwyżej @ przyjdzie 20,albo i nie i powtórzę a może poczekam... W końcu to druga @ po stracie i może nie będzie taka jak zwykle, może sie opóźni... tyle myśli i emocji a ja prawie zasypiam ;)
Koniecznie daj znać bo ciekawa jestem
 
Witam jestem po nie udanych in vitro. Zostało mi :
Prelutex 6 fiołek ważność do 04 2021 plus strzykawki i igły
Lutinus półtora opakowania ważne do 02 2022
Duphaston 16 tabletek ważne do 11 2023
jeśli któraś jest chętna to proszę o kontakt
 
reklama
Witam jestem po nie udanych in vitro. Zostało mi :
Prelutex 6 fiołek ważność do 04 2021 plus strzykawki i igły
Lutinus półtora opakowania ważne do 02 2022
Duphaston 16 tabletek ważne do 11 2023
jeśli któraś jest chętna to proszę o kontakt
 
Do góry