reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

a ja wogole nie zwracam uwagi na objawy, mam 19dc, piersi bola i tyle. Jestem na dzialce i wogole nie mysle, a jestem pewna ze przytulalismy sie za wczesnie na ciaze wiec pewnie nic z tego
 
reklama
Chociaż ja nie czuje jakiejś wielkiej nadzieji wolałabym się nie rozczarować. A jeszcze wczoraj poklocilam się z moim o jakas pierdole to od razu stwierdziłam że nie chce mieć z nim więcej dzieci haha
Kallinea teraz ja cię będę wspierać. Głowa do góry, po burzy zawsze wychodzi słońce!!
 
Odnośnie wieku, jestem najmłodsza, mam dwie starsze siostry i nie mam z nimi wiezi, wręcz były dla mnie okropne... Moja córka chce, tez obserwuje, że ciągnie ja do dzieci, ale drugie ma byc po prostu, nie patrzę względem różnicy wieku itp. Więc dziewczyny nie jesteśmy ani za stare, ani między naszymi dziećmi nie ma za dużej różnicy, wszystko jest ok :)
To niestety czasem jest przykrą prawdą. Znam rodzeństwa z niewielką różnica wieku, które są zupełnie oschle dla siebie, a także takie 7-10 lat różnicy, które są przyjaciółmi na całe życie. Też chciałam max różnice 3 lata, a życie mi się tak poukladalo, że jeśli urodzie drugie to będzie 6 lat różnicy. Jedno się liczy żeby było ZDROWE...
 
Gęsto z tym naszym testowaniem dziewczynki [emoji16]

A ja mam mdłości już drugi dzień takie... No dość uciążliwe. Próbuję rozkminic czym mogłam się podtruc... Nie chcę mi się wierzyć, żeby tak wcześnie mogły pojawić się jakiekolwiek objawy. Poza tym nie chce mi się wierzyć żeby mogło się udać.
Hmm a może się udało :))??
 
Dziewczyny u mnie jest jakoś dziwnie. Ten drugi okres po poronieniu przyszedł jakby 8 dni później, czyli w niedzielę, trwał 3dni i nie był obfity raczej skąpy. Dziś 4 dzień jakby bylo po krwawieniu. Natomiast wczoraj miałam taką ochotę jak w trakcie owu, dziś mam wrażenie plodnego śluzu. Czy to możliwe że cykl owu jakby idzie innym rytmem tylko@ się spóźniła. Tak to wygląda. Czy warto już zrobić test owu??
 
reklama
To niestety czasem jest przykrą prawdą. Znam rodzeństwa z niewielką różnica wieku, które są zupełnie oschle dla siebie, a także takie 7-10 lat różnicy, które są przyjaciółmi na całe życie. Też chciałam max różnice 3 lata, a życie mi się tak poukladalo, że jeśli urodzie drugie to będzie 6 lat różnicy. Jedno się liczy żeby było ZDROWE...
U nas 9.
 
Do góry