reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Właśnie @ przyszła. Zgodnie z przypuszczalną owulacją. Czyli można wierzyć, że była? Temperatury też ją wyznaczyły na 25.10

Nie odzywam się bo fatalnie się czuję i fizycznie i psychicznie.
Boję się nawet starać bo jednak nadal myślę, że dochodzi do zapłodnienia ale mój organizm nie potrafi utrzymać ciąży i z tą świadomością mam pozwolić na kolejne stracone "zarodki" ? :/ Źle mi z tym wszystkim :/ Nie sądzę aby to była wina testu a moja ginka w ogóle nie chce nic analizować do 6 cykli starań , później mamy przyjść z wynikami męża co dla mnie mija się z celwm bo przecież już wiem, że przy takim progesteronie ciąży nie utrzymam :(
Kochana może warto zmienic lekarza skoro ta nie chce analizowac wynikow i pomoc Ci.
 
Właśnie @ przyszła. Zgodnie z przypuszczalną owulacją. Czyli można wierzyć, że była? Temperatury też ją wyznaczyły na 25.10

Nie odzywam się bo fatalnie się czuję i fizycznie i psychicznie.
Boję się nawet starać bo jednak nadal myślę, że dochodzi do zapłodnienia ale mój organizm nie potrafi utrzymać ciąży i z tą świadomością mam pozwolić na kolejne stracone "zarodki" ? :/ Źle mi z tym wszystkim :/ Nie sądzę aby to była wina testu a moja ginka w ogóle nie chce nic analizować do 6 cykli starań , później mamy przyjść z wynikami męża co dla mnie mija się z celwm bo przecież już wiem, że przy takim progesteronie ciąży nie utrzymam :(

Myśle ze test był wadliwy i nie ma co analizować. Beata negatywna wiec nie myśl o ciazy biochemicznej.

Progesteron wynosił 1 bo byłaś dzień przed miesiączka, a wtedy progesteron znacznie spada i zbliża się do norm w fazie menstruacyjnej.

Jeśli chcesz sprawdzić czy masz odpowiedni progesteron do utrzymania ciąży zbadaj w 7dpo
 
Czy jest możliwość, że miałam owulację bez widocznego śluzu? Miałam typowe kłucia jajników przez 2-3 dni, ale nie zauważyłam płodnego śluzu. 😕
 
Czy jest możliwość, że miałam owulację bez widocznego śluzu? Miałam typowe kłucia jajników przez 2-3 dni, ale nie zauważyłam płodnego śluzu. 😕
Czytałam kiedyś artykuł w którym było napisane, że płodny śluz wcale nie musi być widoczny. Może być głęboko w pochwie. To samo potwierdzam po sobie, bo podczas wizyty w okresie owulacji i lekarz podczas badania pokazał mi jak wygląda śluz płodny który „wyciągnoł” z pochwy.
 
A ja od okolo dwóch dni mam mega duzo sluzu, raz wodnisty, raz kremowo mleczny i kluje mnie prawy jajnik co jakis czas. Wczoraj wieczorem bolalo mnie podbrzusze, dzis poki co nie. Dzis okolo 7 dni po owu.
 
reklama
Do góry