reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

MamaTolka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czy Wasze kalendarzyki w telefonie się sprawdzają? Jakich używacie?
ps. Mnie tez od owulacji bolą jajniki raz prawy, raz lewy. Dzisiaj zauważyłam biały śluz, ale taki miałam miesiąc temu tez przed okresem i nic z tego nie wyszło... okres dopiero za 9 dni, dzisiaj jak zrobiłam sobie drzemkę popołudniu to miałam ból jajnika prawie jak na okres, który mnie obudził, ale tylko przez chwilkę, a teraz tylko ciągnący... Nie mierze temperatury, ani nie robię testów owulacyjnych, biorę tylko pragna start, zobaczymy co przyniesie ten cykl :) trzymajcie kciuki bo to dopiero albo aż 4 cykl starań
Mój cykl ma 30-33 dni. Aplikacja mój kalendarzyk wyznacza mi idealnie owulacje. Potwierdzone przez trzy cykle z testami owulacyjnymi.

reklama

Mariiita

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mój cykl ma 30-33 dni. Aplikacja mój kalendarzyk wyznacza mi idealnie owulacje. Potwierdzone przez trzy cykle z testami owulacyjnymi.
Mój cykl jest podobny, nawet czasami się jeszcze wydłuża... 😒 nie mogę znaleźć tego kalendarzyka... ja używam flo i Bella, ale już sama nie wiem czy im wierzyć 🧐🧐

Paulina.zen

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ps. Mnie tez od owulacji bolą jajniki raz prawy, raz lewy. Dzisiaj zauważyłam biały śluz, ale taki miałam miesiąc temu tez przed okresem i nic z tego nie wyszło... okres dopiero za 9 dni, dzisiaj jak zrobiłam sobie drzemkę popołudniu to miałam ból jajnika prawie jak na okres, który mnie obudził, ale tylko przez chwilkę, a teraz tylko ciągnący... 🧐 Nie mierze temperatury, ani nie robię testów owulacyjnych, biorę tylko pragna start, zobaczymy co przyniesie ten cykl :) trzymajcie kciuki bo to dopiero albo aż 4 cykl starań
Ja mam identycznie. Pobolewają mnie całe podbrzusze. Na zmianę lewy i prawy jajnik .
Mój kalendarzyk w telefonie się sprawdza a mam Clue

MoniA90

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
ps. Mnie tez od owulacji bolą jajniki raz prawy, raz lewy. Dzisiaj zauważyłam biały śluz, ale taki miałam miesiąc temu tez przed okresem i nic z tego nie wyszło... okres dopiero za 9 dni, dzisiaj jak zrobiłam sobie drzemkę popołudniu to miałam ból jajnika prawie jak na okres, który mnie obudził, ale tylko przez chwilkę, a teraz tylko ciągnący... 🧐 Nie mierze temperatury, ani nie robię testów owulacyjnych, biorę tylko pragna start, zobaczymy co przyniesie ten cykl :) trzymajcie kciuki bo to dopiero albo aż 4 cykl starań
Kalendarz miesiączka taki z kwiatkiem

budkaa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej!
Gratuluje Wam dziewczyny! W tym mcu mega wysyp!
Ja 26dc i teraz pojawil mi sie sluz zabarwiony krwia. Az sie poplakalam jesli to @ sie rozkreca.. ale nigdy nie mialam takich cykli krotkich.. brzuch mnie o dziwo nie boli jak zawsze przed.
Tak jak dziewczyny pisaly, tez wolalabym widziec negatyw niz pozytyw a pozniej nie.. wspolczuje. Ale jestesmy w tych sprawach bezradni.wszystko mamy juz zapisane co nas w zyciu czeka.
Jestem bardzo zmeczona, zjem rogala swietomarcinskiego i spadam spac.

Załączniki

Madziula90

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej!
Gratuluje Wam dziewczyny! W tym mcu mega wysyp!
Ja 26dc i teraz pojawil mi sie sluz zabarwiony krwia. Az sie poplakalam jesli to @ sie rozkreca.. ale nigdy nie mialam takich cykli krotkich.. brzuch mnie o dziwo nie boli jak zawsze przed.
Tak jak dziewczyny pisaly, tez wolalabym widziec negatyw niz pozytyw a pozniej nie.. wspolczuje. Ale jestesmy w tych sprawach bezradni.wszystko mamy juz zapisane co nas w zyciu czeka.
Jestem bardzo zmeczona, zjem rogala swietomarcinskiego i spadam spac.
Smacznego! :) Miej nadzieję, że to moze implantacja. Moze nic straconego, wiele dziewczyn na samym początku mialo tak jak Ty :)

reklama

GabrielaNowak85

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej Kochane. Z całego cieplutkiego serduszka gratuluję pozytywnych testów i wyników bety. Zazdroszczę mocno, ale to zdrowa zazdrość, za nią stoją dla Was życzenia zdrowia i szczęścia, i zdrowego, upragnionego dzieciaczka.
Z mojego cyklu znowu pewnie nici, rozregulowało się ostatnio do oporu. Dziś 16dc, a mnie już ciągną jajniki i na słodkie nęci okrutnie, czyli PMS wjeżdża. Po ostatnich cyklach nawet nie umiem wyliczyć pierwszego dnia @, wszystko w trzy światy. Czas się wziąć za siebie, ale przez pracę głowa zajęta zawodowo, prywata poszła na dalszy plan.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry