reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama

topka55

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej Kochane. Z całego cieplutkiego serduszka gratuluję pozytywnych testów i wyników bety. Zazdroszczę mocno, ale to zdrowa zazdrość, za nią stoją dla Was życzenia zdrowia i szczęścia, i zdrowego, upragnionego dzieciaczka.
Z mojego cyklu znowu pewnie nici, rozregulowało się ostatnio do oporu. Dziś 16dc, a mnie już ciągną jajniki i na słodkie nęci okrutnie, czyli PMS wjeżdża. Po ostatnich cyklach nawet nie umiem wyliczyć pierwszego dnia @, wszystko w trzy światy. Czas się wziąć za siebie, ale przez pracę głowa zajęta zawodowo, prywata poszła na dalszy plan.
Dlaczego wszystko przekreślasz już w 16 dc? Długie masz cykle?

GabrielaNowak85

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dlaczego wszystko przekreślasz już w 16 dc? Długie masz cykle?
Dwa cykle temu były super regularne, 23 dni. Przedostatni 28, ostatni 17. Nie wiem już sama co się ze mną dzieje. A wyniki tarczycy mam piękne, wcześniej TSH miałam zdecydowanie za wysokie.

AniaKaja

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Właśnie @ przyszła. Zgodnie z przypuszczalną owulacją. Czyli można wierzyć, że była? Temperatury też ją wyznaczyły na 25.10

Nie odzywam się bo fatalnie się czuję i fizycznie i psychicznie.
Boję się nawet starać bo jednak nadal myślę, że dochodzi do zapłodnienia ale mój organizm nie potrafi utrzymać ciąży i z tą świadomością mam pozwolić na kolejne stracone "zarodki" ? :/ Źle mi z tym wszystkim :/ Nie sądzę aby to była wina testu a moja ginka w ogóle nie chce nic analizować do 6 cykli starań , później mamy przyjść z wynikami męża co dla mnie mija się z celwm bo przecież już wiem, że przy takim progesteronie ciąży nie utrzymam :(
Przytulam mocno. Brak słów. Boli serducho... Ale wyjdzie słońce, zobaczysz

topka55

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dwa cykle temu były super regularne, 23 dni. Przedostatni 28, ostatni 17. Nie wiem już sama co się ze mną dzieje. A wyniki tarczycy mam piękne, wcześniej TSH miałam zdecydowanie za wysokie.
Cykl 17 dni? Nie słyszałam jeszcze o tak krótkim. Konsultowałaś to z lekarzem?

AniaKaja

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Hej!
Gratuluje Wam dziewczyny! W tym mcu mega wysyp!
Ja 26dc i teraz pojawil mi sie sluz zabarwiony krwia. Az sie poplakalam jesli to @ sie rozkreca.. ale nigdy nie mialam takich cykli krotkich.. brzuch mnie o dziwo nie boli jak zawsze przed.
Tak jak dziewczyny pisaly, tez wolalabym widziec negatyw niz pozytyw a pozniej nie.. wspolczuje. Ale jestesmy w tych sprawach bezradni.wszystko mamy juz zapisane co nas w zyciu czeka.
Jestem bardzo zmeczona, zjem rogala swietomarcinskiego i spadam spac.
Mam nadzieję że to nie @...
Ale mi ślinka cieknie. Uwielbiam. To oryginalny z Poznania??? :)

GabrielaNowak85

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cykl 17 dni? Nie słyszałam jeszcze o tak krótkim. Konsultowałaś to z lekarzem?
Ach, nie konsultowałam. Pierwszy raz w życiu miałam tak krótki cykl. Zapisałam do lekarza i idę w środę. Byłam w takim szoku że trafił mnie szlag, nie dlatego, że okres w tezy światy, tylko dlatego że mój okres to istny dramat. Pozdrawiam piątkowo :-)

montek.87

Rozwiązania
0
Witam nowe kolezanki. Ja sie przebudzilam i postanowilam coa naskrobac dla Was o 2 nad ranem. Pytacie o aplikacje wyliczajaca dni owu: ja bazowalam na 2 (Owuview oraz Moj Kalendarzyk), natomiast polecam strone T-Time (kilkakrotnie wspominana na watku). Czemu a bowiem ona byla zgodna ze wspomnianymi aplikacjami a co najlepsze jest dokladna. W moim przypadku zaznaczyla, ze HCG moze byc pozytywna z krwi od srody a ja we wtorek poszlam i wyszlam z wynikiem 2,3 natomiast w piatek wyszlo ponad 44. Cos w tym jest!
Z mojego punktu widzenia polecam oczyscic glowe, nie stresowac sie i nie analizowac. Wielu lekarzy zaleca nie skupiac sie na staraniach a bawic sie z partnerem.
Wierze ze jeszcze nastapi tutaj wysyp kolejnych 2 kresek ;)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry