reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dzisiaj ma przyjść @, póki co ani wredoty ani dwóch kresek... Ale pociesza się, że to dopiero 1-wszy cykl z Clo. Miłej soboty [emoji3590]
 
Ach, nie konsultowałam. Pierwszy raz w życiu miałam tak krótki cykl. Zapisałam do lekarza i idę w środę. Byłam w takim szoku że trafił mnie szlag, nie dlatego, że okres w tezy światy, tylko dlatego że mój okres to istny dramat. Pozdrawiam piątkowo :-)
Jeśli to jednorazowe to myśle, ze nie ma się czym martwić, ale zawsze warto sprawdzić ;)
 
A u kogo się leczysz? Też jestem z Poznania
Jesli chodzi o gina to chodze do takiego malzenstwa Włoszkiewiczów. On jest zast. Ordynatra na Lutyckiej. A ona prowadzi tylko gabinet. Juz nie leczy w szpitalu. Bardzo zyczliwi ludzie. Prowadzili moja ciaze w 2016 i ta poroniona z tego roku.. jesli do konca roku sie nie uda to ide na kontrole. Ostatni raz bylam w sierpniu po poronieniu i bylo wszystko ok. Zadnych lekow nie biore. Tylko kwas foliowy. Ale znajoma co zaszla po 3 latach starania brala podobno wit. E wiec moze sobie kupie
 
Jesli chodzi o gina to chodze do takiego malzenstwa Włoszkiewiczów. On jest zast. Ordynatra na Lutyckiej. A ona prowadzi tylko gabinet. Juz nie leczy w szpitalu. Bardzo zyczliwi ludzie. Prowadzili moja ciaze w 2016 i ta poroniona z tego roku.. jesli do konca roku sie nie uda to ide na kontrole. Ostatni raz bylam w sierpniu po poronieniu i bylo wszystko ok. Zadnych lekow nie biore. Tylko kwas foliowy. Ale znajoma co zaszla po 3 latach starania brala podobno wit. E wiec moze sobie kupie
Dzięki [emoji3590]
 
Hej dziewczyny robiłam test za dzień lub dwa miesiączka. No i po kilku minutach biały poszłam na łóżko przyszła do mnie córka więc z 15min poleżałam z nią no nie wiem ile dokładnie bo nie mierzyłam czasu. Idę do łazienki wyrzucić test a tam cień dosyć widoczny. Wiem że po czasie się nie odczytuje ale minione miesiące pokazały mi że te testy leżą całe dnie i nic się nie zmienia. Robić sobie nadzieję? Jestem właśnie pod apteka otwierają od 8 kupię ze dwa testy
 
reklama
Hej dziewczyny robiłam test za dzień lub dwa miesiączka. No i po kilku minutach biały poszłam na łóżko przyszła do mnie córka więc z 15min poleżałam z nią no nie wiem ile dokładnie bo nie mierzyłam czasu. Idę do łazienki wyrzucić test a tam cień dosyć widoczny. Wiem że po czasie się nie odczytuje ale minione miesiące pokazały mi że te testy leżą całe dnie i nic się nie zmienia. Robić sobie nadzieję? Jestem właśnie pod apteka otwierają od 8 kupię ze dwa testy
Sluchaj, nadzieja umiera ostatnia. Rob tesciora i wrzucaj obydwa
 
Do góry