reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Plamienia juz nie ma. Wg lekarza do implantacji doszlo 3-4.11.
Kolejnosc bety:
5.11 - 0
8.11- 44
12.11- 141
14.11-300

Martwie sie niska beta ale jakby nie patrzec na to co mowi lekarz to jest wczesna ciaza.


Progesteronu nie, bowiem zazywam luteine wiec moze ona zafalszowac wynik. A biore go od wczorajszego wieczoru

Beta super! Przyrost między 12 a 14 listopada idealny :)
 
reklama
Z tą beta dziewczyny to Was nie pocieszę, bo nie zawsze dobre przyrosty = wszystko ok z ciąża. Mam koleżankę 1. Koło 500, 2 koło 3000, 3. Koło 7000. Poszła do gina w 7tc odrazu po tych trzech betach i się okazało ze od 2 tygodni zarodek się nie rozwija-zatrzymał się na 4/5tc. Poronienie zatrzymane. Wiec ja nawet jak mam ok betę to i tak jeszcze się nie cieszę. Podobno hormon HCG może mimo wszystko jeszcze jakiś czas wzrastać w organizmie...
U mnie było tak samo. Poronienie zatrzymane a ciało nie zorientowało się, organizm był w ciąży, hormony buzowały. Tydzień po farmakologii 8tc beta nadal ok. 4 tyś. Poronienie 6tc.
 
Chciałabym tak pozytywnie myśleć jak Ty. U nas pyklo podobnie jak u Was też w 3 cyklu a później do tej pory nic :(

P. S. Też będę testować fertilsafe plus w przyszłym cyklu. Oby się udało!
Ja po prostu wierze ze bede jeszcze mama. Moj W. dodał mi tej wiary.
Pozytywne myslenie bardzo duzo daje
 
Kurde dziewczyny teraz po pracy zrobiłam Pink super czuly i wyszedł negatyw :/ trochę się tym clearblue podjaralam :/ nie rozumiem już nic
 
reklama
Do góry