reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
TESTY OWU. LH.

dziewczyny jakie macie doświadczenie z testami LH. Ja w tym cyklu pierwszy raz stosuję. Kupiłam w Rossmannie. Takie klasyczne papierki - producent chyba ten sam co Pink testów. Całe op. 5+2 kosztuje mniej niż 20pln. I tak obserwuje u siebie super plodny, książkowy śluz a ten test od 3 dni nie pokazuje LH. Teoretycznie owu będzie w sobotę, ale nie mogę niczego być pewna bo 2gi cykl po poronieniu nie był 29dni tylko 37 więc nie mam pewności do matematycznych wyliczeń.
Stąd moje pytanie, macie zaufanie do takich testów?? Faktycznie potwierdzają wam owu??
Cześć, ja robiłam testy owu w kilku cyklach, kupowałam na allegro. Co prawda nie byłam nigdy na monitoringu, ale z moich obserwacji, samopoczucia stwierdzam, że się sprawdzają. Widać całkiem wyraźnie skok
IMG_20190822_224640.jpg
 
Cześć, ja robiłam testy owu w kilku cyklach, kupowałam na allegro. Co prawda nie byłam nigdy na monitoringu, ale z moich obserwacji, samopoczucia stwierdzam, że się sprawdzają. Widać całkiem wyraźnie skokZobacz załącznik 1013200
Hej, dzięki za wypowiedź i super prof zdjęcie. Mimo że LH nie skoczylo u mnie ja staram się już żeby nie przegapić :))
 
reklama
Do góry