reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Poczytałam trochę o testach Check & Go z Rossmanna (takie robiłam) i podobno często wychodzą fałszywie dodatnie.

Które testy polecacie/robicie?


PS. Moja szyjka się chyba naczytała tego forum bo wystrzeliła w górę że ho ho. ;-) I niech już nie opada skubana.
 
reklama
[emoji23]
dlaczego tak mówisz? wszystkie mamy szansę, nie raz się cudy zdarzały

Ja mam jeden jajowod w dodatku mam podwizane tętnice biodrowe czylitakie co zasilają w krew macice a trzy przytulanki były 2 razy w tym
Mcu bo lekarz nas nastraszył. Wiec chyba nawet ta 6 w totka bardziej możliwa :)
Pewnie ze macie szanse dziewczyny gdybyśmy w to nie wierzyły to by nas tutaj nie bylo
 
Witajcie ☺
Moj obecny cykl byl wspomagany CLO, bylam na wizycie w 12 dc i pecherzyk pokaznych rozmiarow wg lekarza wynosil 24mm i mial lada chwila pekac. Ale zastanawiam sie czy przegapilam owu czy nie, ponieważ jajnik odczuwam ciagle praktycznie. Nie to ze bolal mnie np dzien po wizycie ze moglam stwierdzic owu.. Jak Wy odczuwacie owu, jakis ból czy coś?
Wow, ja byłam w 12dc i mój pęcherzyk miał marne 12.1 :( ja na razie bez CLO. Ja w owulację jak jest po prawej stronie czuję się jakbym miała atak wyrostka :p może Cię boleć raz mocniej raz mniej :)
 
Cześć Dziewczyny, ale dzisiaj sie rozpisalyscie, dopiero skonczylam czytać:) my odebralismy dzisiaj wyniki z badania nasienia męża, niestety nie sa dobre:( i troszke dzisiaj sobie poplakalam. Nie chce polazywac mezowi jak mi przykro bo jeszcze bardziej sie podlamie. No nic trzeba zaczac walczyc o poprawe:*:*

Wiesz ale chyba lepiej ze nasienie jest troszkę gorszej jakości niż to ty byś miała
Problemy i złe wyniki. Męża napewno uda się podleczyć. Na nasienie wpływa mnóstwo rzeczy wiec pewnie zmieni co się da i zaraz się wyniki poprawia bądź dobrej myśli.
 
Czekamy czekamy... kto pierwszy w kolejce na testowanie? [emoji848][emoji16]
Jak dobrze pójdzie i dojdzie u mnie do owu i się z męzem postaramy to ja testuje po raz pierwszy Wigilię a jak nic nie wyjdzie a @ nie przyjdzie to w Sylwestra. W sumie to strasznie się denerwuje jutrem, bo jade do ginekologa zeby sprawdzil co z moim pecherzykiem i endometrium. Kurcze tak bardzo bym chciala dostac od niego zielone swiatlo do dzialania i zyc nadzieja ze moze sie udalo :)
 
Kobietki mam do Was mega ważne dla mnie pytanie. Czy śluz owulacyjny pojawia się tylko w czasie owulacji czy kilka dni przed? Właśnie zauważyłam u siebie śluz owulacyjny typowy, ale na kontrole do gina idę jutro dopiero żeby powiedział co z moim pęcherzykiem i dał zielone światło do działania. I teraz nie wiem czy wbrew zaleceniom gina (dziś bez seksu) budzic męża i działać :)
 
Dziewczyny A jakieś przeczucia czy coś miałyście? Bo ja nie mam nic, jestem jakby pesymistycznie nastawiona i myślę cały czas za @ i tak przyjdzie... Nie wiem czemu tak mam...
Ja z poprzedniej ciąży pamiętam że ,coś mocno mnie uszczypnęło w podbrzusze jakby ktoś przeciął mnie nożyczkami. Wtedy nie zwróciłam na to uwagi ale od tamtego momentu jeszcze przed testem zaczęłam mieć dziwne lęki w stylu bałam się panicznie jechać samochodem z mężem a do tej pory nie miałam czegoś takiego. Kazałam mu jechać 50 bo wpadałam wpanikę dosłownie to było moje pierwsze przeczucie trochę śmieszne.
 
Która z nas się nie dopatrywala niech pierwsza rzuci kamień 😋
Witaj :)
Przy regularnych cyklach i tak rzadkim karmieniu myślę, że nie powinnaś mieć żadnych problemów. Będę trzymać kciuki żeby już teraz sie udało :) Chcielibyście chłopca czy trzecią dziewuszkę?:)
Przede wszystkim to chciałabym, żeby się poprostu udało i żeby maleństwo było zdrowe 🤗 jednak nie będę ukrywała, że bardzo marzę o syneczku !! Dziękuję ☺️
 
reklama
Może głupie pytanie, ale kiedy szyjka powinna się unieść do góry w ciąży? Tzn chodzi mi o to, czy w momencie zapłodnienia czy jak jajeczko już się zagnieździ w macicy i zacznie się wytwarzać beta? I czy powinna być twarda i wydłużona czy jaka? :D
Badam u siebie szyjkę od jakiegoś czasu (oprócz dni kiedy mam @) i wydaje mi się, że jest cały czas taka sama :/
O zamknięciu, otwarciu to już w ogóle nie mówię, bo nie potrafię tego wyczuć.
Internety za to mówią w każdym artykule inaczej
Jak to powinno z nią być?
 
Do góry