reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Blaankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Lipiec 2019
Postów
1 655
Hej kobiety !
Jak Wasze starania ?
Kto się stara ? Ile cykli ? Jak to u Was ? Czy macie jakieś problemy kobiece? Jak przy tym całej sytuacji Wasi mężczyźni?
 
reklama
Hej BLANKA ja w sumie od tego cyklu zaczynam starania od nowa po poronieniu, fajnie jest dzielic się i pomagać innym.
Zaszłam w trzecią ciąże w pierwszym cyklu, poroniłam w 9 tygodniu ciąży, właśnie rozpoczęłam pierwszy cykl po.
Nie mieszkam w Polsce.
Ciągle w psychicznym dołku.....
 
Hej:)My rowniez sie staramy o drugą dzidzie, praktycznie od razu kiedy wrocil mi okres po pierwszym porodzie, czyli 3 cykl. Problemem sa u mnie jeszcze nieregularne i dlugie cykle, prawie 50 dniowe..
 
Hej :) my tez staramy się o drugą dziadzie. Mamy już córkę 1,5 roczną:) to nasz drugi cykl starań, ale ostatnio mam nieregularne cykle :/
 
Ja też się zastanawiam jakie będe miała teraz cykle po poronieniu, zawsze regularne 28 dniowe ale już mam 35 lat to może wszystko się wydażyć...
 
Ja przed ciąża tez miałam zwykle 28 dniowe, a teraz to różnie raz 28 raz 34. Przedostatni cykl nawet 36 dni a ostatni 30...
 
My zaczęliśmy starać się w marcu o pierwsze dziecko, ale po wizycie u lekarza okazało się, że mam torbiel na jajniku, na kolejnej wizycie miałam już 4 torbiele. No i okazało się że to endometrioza i wiadomo że najlepszym rozwiązaniem jest dziecko. No ale moje torbiele są zbyt duże i najprawdopodobniej jajniku nie wytwarzają jajeczka. Więc leczenie i pewnie zabieg. Czy któraś się zmagała z tym ?
 
Hej BLANKA ja w sumie od tego cyklu zaczynam starania od nowa po poronieniu, fajnie jest dzielic się i pomagać innym.
Zaszłam w trzecią ciąże w pierwszym cyklu, poroniłam w 9 tygodniu ciąży, właśnie rozpoczęłam pierwszy cykl po.
Nie mieszkam w Polsce.
Ciągle w psychicznym dołku.....
Rozumiem Cię. Ale nie wolno się poddawać, rozumiem że masz już dzieci ?
 
Hej :) my tez staramy się o drugą dziadzie. Mamy już córkę 1,5 roczną:) to nasz drugi cykl starań, ale ostatnio mam nieregularne cykle :/
Powinnaś iść na kontrolę, bo mi właśnie jak się z 28 przedstawiło na 30 parę to pewien koleżka( torbiel) się pojawił i on był przyczyną
 
reklama
Do góry