reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Chociaż ja nie czuje jakiejś wielkiej nadzieji wolałabym się nie rozczarować. A jeszcze wczoraj poklocilam się z moim o jakas pierdole to od razu stwierdziłam że nie chce mieć z nim więcej dzieci haha
Hahaha ile to ja tak razy myślałam no ja też kiepsko widzę ten cykl.. Raczej wątpię, no ale muszę czekać
 
Oooo no widzisz faktycznie to nie ma znaczenia.. Mnie pewnie dodatkowo dobija że co miesiąc jakąś koleżanka mnie informuje że jest. W ciąży.. Wiec wszyscy prócz mnie i każdy że znajomych ma 2 dzieci albo wiecej a moja córeczka siedzi taka sama i najgorsze ze ona o tym mówi.. Ze nie chce taka sama siedzieć i chce braciszka jak jej koleżanka
Moja 8letnia corcia wręcz na odwrót...Już tak lubi być sama że nie chce rodzeństwa. Mówi że będzie zazdrosna :) ale widzę jakie wspaniale podejście ma do młodszych dzieci,jest opiekuńcza i na pewno dużo by mi już w tym wieku pomogła.
 
nnat termin @ mam na 23.08 ;)
Narazie zupełnie bez nakrecania. Przytulanki były w różne dni w zależności od potrzeb więc ten mc bez kalendarzyka. Jedynie co się zmieniło to mąż łyka Fertilman ;)
 
Moja 8letnia corcia wręcz na odwrót...Już tak lubi być sama że nie chce rodzeństwa. Mówi że będzie zazdrosna :) ale widzę jakie wspaniale podejście ma do młodszych dzieci,jest opiekuńcza i na pewno dużo by mi już w tym wieku pomogła.
Też tak uważam nie powinno być też takiej rywalizacji między dziecmi
 
reklama
Moja 8letnia corcia wręcz na odwrót...Już tak lubi być sama że nie chce rodzeństwa. Mówi że będzie zazdrosna :) ale widzę jakie wspaniale podejście ma do młodszych dzieci,jest opiekuńcza i na pewno dużo by mi już w tym wieku pomogła.
Bo juz duza jest i dużo rozumie. Moja na razie mała to jedyne co sobie wyobraża to zr będzie fajnie i się będą bawic
 
Do góry