reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Załączniki

  • EE8AE570-3496-42D0-9497-829DF55DE968.jpeg
    EE8AE570-3496-42D0-9497-829DF55DE968.jpeg
    509,5 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Czy Wasze kalendarzyki w telefonie się sprawdzają? Jakich używacie?
ps. Mnie tez od owulacji bolą jajniki raz prawy, raz lewy. Dzisiaj zauważyłam biały śluz, ale taki miałam miesiąc temu tez przed okresem i nic z tego nie wyszło... okres dopiero za 9 dni, dzisiaj jak zrobiłam sobie drzemkę popołudniu to miałam ból jajnika prawie jak na okres, który mnie obudził, ale tylko przez chwilkę, a teraz tylko ciągnący... 🧐 Nie mierze temperatury, ani nie robię testów owulacyjnych, biorę tylko pragna start, zobaczymy co przyniesie ten cykl :) trzymajcie kciuki bo to dopiero albo aż 4 cykl starań
 
Czy Wasze kalendarzyki w telefonie się sprawdzają? Jakich używacie?
ps. Mnie tez od owulacji bolą jajniki raz prawy, raz lewy. Dzisiaj zauważyłam biały śluz, ale taki miałam miesiąc temu tez przed okresem i nic z tego nie wyszło... okres dopiero za 9 dni, dzisiaj jak zrobiłam sobie drzemkę popołudniu to miałam ból jajnika prawie jak na okres, który mnie obudził, ale tylko przez chwilkę, a teraz tylko ciągnący... [emoji3166] Nie mierze temperatury, ani nie robię testów owulacyjnych, biorę tylko pragna start, zobaczymy co przyniesie ten cykl :) trzymajcie kciuki bo to dopiero albo aż 4 cykl starań
Mój cykl ma 30-33 dni. Aplikacja mój kalendarzyk wyznacza mi idealnie owulacje. Potwierdzone przez trzy cykle z testami owulacyjnymi.
 
Mój cykl ma 30-33 dni. Aplikacja mój kalendarzyk wyznacza mi idealnie owulacje. Potwierdzone przez trzy cykle z testami owulacyjnymi.
Mój cykl jest podobny, nawet czasami się jeszcze wydłuża... 😒 nie mogę znaleźć tego kalendarzyka... ja używam flo i Bella, ale już sama nie wiem czy im wierzyć 🧐🧐
 
reklama
Czy Wasze kalendarzyki w telefonie się sprawdzają? Jakich używacie?
ps. Mnie tez od owulacji bolą jajniki raz prawy, raz lewy. Dzisiaj zauważyłam biały śluz, ale taki miałam miesiąc temu tez przed okresem i nic z tego nie wyszło... okres dopiero za 9 dni, dzisiaj jak zrobiłam sobie drzemkę popołudniu to miałam ból jajnika prawie jak na okres, który mnie obudził, ale tylko przez chwilkę, a teraz tylko ciągnący... 🧐 Nie mierze temperatury, ani nie robię testów owulacyjnych, biorę tylko pragna start, zobaczymy co przyniesie ten cykl :) trzymajcie kciuki bo to dopiero albo aż 4 cykl starań
Ja mam identycznie. Pobolewają mnie całe podbrzusze. Na zmianę lewy i prawy jajnik .
Mój kalendarzyk w telefonie się sprawdza a mam Clue
 
Do góry