reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Hej!
Gratuluje Wam dziewczyny! W tym mcu mega wysyp!
Ja 26dc i teraz pojawil mi sie sluz zabarwiony krwia. Az sie poplakalam jesli to @ sie rozkreca.. ale nigdy nie mialam takich cykli krotkich.. brzuch mnie o dziwo nie boli jak zawsze przed.
Tak jak dziewczyny pisaly, tez wolalabym widziec negatyw niz pozytyw a pozniej nie.. wspolczuje. Ale jestesmy w tych sprawach bezradni.wszystko mamy juz zapisane co nas w zyciu czeka.
Jestem bardzo zmeczona, zjem rogala swietomarcinskiego i spadam spac.
Mam nadzieję że to nie @...
Ale mi ślinka cieknie. Uwielbiam. To oryginalny z Poznania??? :)
 
Cykl 17 dni? Nie słyszałam jeszcze o tak krótkim. Konsultowałaś to z lekarzem?
Ach, nie konsultowałam. Pierwszy raz w życiu miałam tak krótki cykl. Zapisałam do lekarza i idę w środę. Byłam w takim szoku że trafił mnie szlag, nie dlatego, że okres w tezy światy, tylko dlatego że mój okres to istny dramat. Pozdrawiam piątkowo :-)
 
Witam nowe kolezanki. Ja sie przebudzilam i postanowilam coa naskrobac dla Was o 2 nad ranem. Pytacie o aplikacje wyliczajaca dni owu: ja bazowalam na 2 (Owuview oraz Moj Kalendarzyk), natomiast polecam strone T-Time (kilkakrotnie wspominana na watku). Czemu a bowiem ona byla zgodna ze wspomnianymi aplikacjami a co najlepsze jest dokladna. W moim przypadku zaznaczyla, ze HCG moze byc pozytywna z krwi od srody a ja we wtorek poszlam i wyszlam z wynikiem 2,3 natomiast w piatek wyszlo ponad 44. Cos w tym jest!
Z mojego punktu widzenia polecam oczyscic glowe, nie stresowac sie i nie analizowac. Wielu lekarzy zaleca nie skupiac sie na staraniach a bawic sie z partnerem.
Wierze ze jeszcze nastapi tutaj wysyp kolejnych 2 kresek ;)
 
Ja też go mam [emoji3526] i lubię go ale czy owu się sprawdza to nie wiem bo odkąd się staramy wszystko mi się rozregulowało
A poszlas do lekarza na kontrole? Ja raz wpadlam do mojego w 12 dc i on powiedzial ze to juz! Aplikacja pokazywala na 15-16 dc. Bylam w szoku ale staralismy sie wlasnie teraz od 12 i zaskoczylo przed 15 :)
 
reklama
Dziewczyny 23 dc skusilo mnie zrobilam rano test I nic :(((((
Kochana to ze negatywny w 23dc to na to nie patrz. Ja w 24dc mialam negatyw (choc sny mowily o pozytywie), 26dc bylam na becie i 2,30. Dopiero 3 dni przed @ cos zaczelo przebijac w testach ale dopiero piatkowa w 28dc beta mnie przekonala. A cykle mam po 29 dni. Wiec spokojna glowa :)
 
Do góry