reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Cześć dziewczyny. Moja radość z ciąży trwała równo tydzień. Dzisiaj w nocy się skończyła. Poroniłam. Leżę i ryczę, chodzę i ryczę. Nie wiem jak się pozbierać.
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty:( 3maj sie cieplutko, teraz potrzebujesz czasu i spokoju:* to jest straszne, ze tak dlugo czeka sie na swoje upragnione dwie kreski a to i tak na prawde dopiero poczatek stresu:(
 
MonDiet a ty jak się masz?
U mnie 6dc i przede mną ulubiony miesiąc grudzień :)
Uwielbiam Was tu dziewczyny czytać, z każdych 2 kresek szczerze cieszę się jak z własnych, jak widzę ilu już się udało to daje mi to sile i nadzieje ze każda z nas kiedyś będzie się cieszyła macierzyństwem :) Także u mnie pozytywne nastawienie w pt idę ma monitoring cyklu i zobaczymy czy czegoś ciekawego się dowiem ;)
 
U mnie 6dc i przede mną ulubiony miesiąc grudzień :)
Uwielbiam Was tu dziewczyny czytać, z każdych 2 kresek szczerze cieszę się jak z własnych, jak widzę ilu już się udało to daje mi to sile i nadzieje ze każda z nas kiedyś będzie się cieszyła macierzyństwem :) Także u mnie pozytywne nastawienie w pt idę ma monitoring cyklu i zobaczymy czy czegoś ciekawego się dowiem ;)
To powodzenia na monitoringu, u mnie tez dopiero poczatek bo to 2dc. W czwartek wybieram sie na badanie prolaktyny a w przyszlym tygodniu bada sie mąż:) dodatkowo mam zaplanowana wizyte u lekarza, staram sie pozytywnie nastawiac. W koncu swieta tuz tuz a to piekny czas:)
 
Kurde tylko ja nie jestem pewna czy już miałam WGL owulacje... Może jeszcze WGL jej nie było... A to przeswietlenie muszę mieć bonus za długo to się ciągnie... zalamka totalna [emoji58][emoji25]
To idź najpierw do ginekologa i sprawdź czy była owulacja.
Mi kiedyś ginekolog powiedział jak miałam iść na rentgen kręgosłupa, ze mają założyć mi odpowiednią osłonkę nawszelki wypadek... nie wiem czy przy płucach to to samo... Ale ja bym poszła do ginekologa na szybko, potem ogarnęła dalej temat;)
 
Cześć dziewczyny. Moja radość z ciąży trwała równo tydzień. Dzisiaj w nocy się skończyła. Poroniłam. Leżę i ryczę, chodzę i ryczę. Nie wiem jak się pozbierać.
Ja niestety poroniłam w 11 tygodniu :(. Wypłacz się kochana, wiem, że nie jest łatwo. Mówią, że czas leczy rany. U nas minęły 2 miesiące od tego zdarzenia i zaczynamy się starać o kolejną ciąże. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Ściskam :*
 
Pomożecie zinterpretować słowa lekarza, żeby zacząć brać duphaston od drugiej połowy cyklu. Cyklu mam 28 dniowy, to od 14dc czy 15, czy przy takiej małej rozbieżności nie ma znaczenia?
 
reklama
Do góry