reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

To jeszcze jest nadzieja! Póki @ nie przyjdzie to nie wszystko stracone! [emoji173]
Dostałam plamienia I jakoś czuję, że jeszcze mój organizm potrzebuje czasu po poronienieniu.
Dziewczyny A jakieś przeczucia czy coś miałyście? Bo ja nie mam nic, jestem jakby pesymistycznie nastawiona i myślę cały czas za @ i tak przyjdzie... Nie wiem czemu tak mam...
Jak byłam w ciąży to jakoś od razu podświadomie wiedziałam, że jestem.
 
reklama
Myślisz, że to plemienia to @? Ja właśnie nie czuje nic, chyba dlatego że nie wierzę że może się udać... jakoś nie mam w sumie optymizmu, raczej myślę realistycznie, że e pierwszym cyklu jakby się udało musiałabym mieć niezłe szczęście [emoji4]
Dostałam plamienia I jakoś czuję, że jeszcze mój organizm potrzebuje czasu po poronienieniu. Jak byłam w ciąży to jakoś od razu podświadomie wiedziałam, że jestem.
 
Hej, prosze Was o pomoc. Mam zapisana lametta brac od 5dc czyli od jutra tylko nie pamietam jak dr mowil 3 tabletki ale 3x1 czy 1x3. czy ktoras z Was pomoglaby?
 
Cześć dziewczyny!
Czytam Was od niedawna 🙂
Jestem mamą dziewczynek rok po roku. Jedna jest z 2017, druga z 2018.
Przyszła pora, że marzę o kolejnym Dzieciątku ♥ to Nasz pierwszy cykl starań , 12.12 powinnam dostać@. Mam jednak nadzieję, że nie przyjdzie🙄. Z pierwszą córą udało się za pierwszym razem, z drugą w 4 cyklu. Młodszą córę wciąż karmię piersią rano ,wieczorem i w nocy i zastanawiam się czy to może mieć znaczenie. Cykle mam raczej regularne ,30 dyniowe. Bardzo bym chciała , żebyśmy "dostali" prezent w postaci 2 kreseczek 😍
 
Trzymam dziewczyny za Was kciuki! :*
Ja nigdy nie robilam bety.. teraz mnie kusi ale co mi to zmieni i nie mam jakos po drodze. Testy wyszly pozytywne, czuje sie ciazowo wiec nic tylko czekac na wizyte. Az mi ciezko uwierzyc ze sie udalo ale baaaardzo się boję, serio.
Nie bój się Kochana. Wszystko będzie dobrze tym razem. Zobaczysz.
Żadna beta nic nie zmieni. Myśl o tym pozytywnie, nie inaczej... Zobaczysz jak niedługo będziesz rosła
Zdrówka. 😘😘😘😘😘😘
U mnie 2 dc. Niestety.
 
Nie bój się Kochana. Wszystko będzie dobrze tym razem. Zobaczysz.
Żadna beta nic nie zmieni. Myśl o tym pozytywnie, nie inaczej... Zobaczysz jak niedługo będziesz rosła
Zdrówka. 😘😘😘😘😘😘
U mnie 2 dc. Niestety.
Wlasnie czatuje az dasz znac jak tak sytuacja na froncie. Trzymam mocno kciuki kochana, na pewno się uda ❤️
Bardzo bardzo Ci dziękuję.
Myślę pozytywnie. Nie może być inaczej. Ale strach w głowie będzie już do końca ciąży.
 
Wlasnie czatuje az dasz znac jak tak sytuacja na froncie. Trzymam mocno kciuki kochana, na pewno się uda ❤
Bardzo bardzo Ci dziękuję.
Myślę pozytywnie. Nie może być inaczej. Ale strach w głowie będzie już do końca ciąży.
Wiem że łatwo się mówi ale nie bój się. Strach jest najgorszy. Raz się nie powiodło dlatego teraz ma być wszysto super. I już. Nie ma innej opcji
 
Cześć dziewczyny, witam się z Wami tutaj jako nowa staraczka [emoji4] do tej pory tylko czytałam, ale myślę, że fajnie będzie się do Was odzywać, wspierać i cieszyć się z Waszych (i może kiedyś też moich) dwóch kreseczek.
Moja historia w kilku zdaniach: dzisiaj 21dc, to 5 cykl naszych starań o dziecko. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 7 latach brania [emoji33] i mam wrażenie, że mój organizm cały czas się po nich naprawia. Zawsze, od kiedy pamiętam, moje miesiączki nie były regularne. Cykle trwały od 30 do nawet 100 dni i miesiączka zawsze była dla mnie zaskoczeniem. W tej chwili od pierwszego cyklu po odstawieniu tabsów biorę duphaston. Na pierwszej wizycie u ginekologa po odstawieniu tabletek lekarka stwierdziła na usg jeden jajnik policystyczny, drugi w normie. Po 3 miesiącach już wyglądał lepiej, a na ostatniej wizycie, która miałam tydzień temu podobno oba są w normie, nie są powiększone, nie widać tylu pęcherzyków co wcześniej. W tym cyklu po raz pierwszy zauważyłam u siebie plodny śluz około 12dc, rozciągał się pięknie między palcami, cieszyłam się, że w końcu mam owulację. I tu nagle w 16dc obfite krwawienie nie wiadomo skąd... Myślałam, że przy braniu duphastonu nie będę miała takich niespodzianek [emoji26] Od razu tego dnia poszłam skonsultować sprawę z Panią ginekolog. Obejrzała mnie dokładnie i stwierdziła, że to plamienia owulacyjne, ale trwa ono do dzisiaj, czyli już szósty dzień i wygląda jak regularna miesiączka... Niby w jednym jajniki widać było ciałko żółte po owulacji, ale przez to krwawienie w środku cyklu straciłam nadzieję, że tym razem się uda. Miała któraś z Was podobną sytuację?

Witaj :) wśród nas :)

Obfite krwawienie które trwa 6dnj wątpie by było krwawieniem owulacyjnym.
Na Twoim miejscu skonsultowałabym się z innym ginem.
Ja miałam krwawienie w środku cyklu i okazało się ze mam torbiel na jajniku, która wywołała krwawienie. Ale tą torbiel było widać na usg.
 
Cześć Dziewczyny, ale dzisiaj sie rozpisalyscie, dopiero skonczylam czytać:) my odebralismy dzisiaj wyniki z badania nasienia męża, niestety nie sa dobre:( i troszke dzisiaj sobie poplakalam. Nie chce polazywac mezowi jak mi przykro bo jeszcze bardziej sie podlamie. No nic trzeba zaczac walczyc o poprawe:*:*
 
reklama
Ja dzisiaj we wszystkim dopatruje się znaków 😂
Która z nas się nie dopatrywala niech pierwsza rzuci kamień 😋
Cześć dziewczyny!
Czytam Was od niedawna 🙂
Jestem mamą dziewczynek rok po roku. Jedna jest z 2017, druga z 2018.
Przyszła pora, że marzę o kolejnym Dzieciątku ♥ to Nasz pierwszy cykl starań , 12.12 powinnam dostać@. Mam jednak nadzieję, że nie przyjdzie🙄. Z pierwszą córą udało się za pierwszym razem, z drugą w 4 cyklu. Młodszą córę wciąż karmię piersią rano ,wieczorem i w nocy i zastanawiam się czy to może mieć znaczenie. Cykle mam raczej regularne ,30 dyniowe. Bardzo bym chciała , żebyśmy "dostali" prezent w postaci 2 kreseczek 😍
Witaj :)
Przy regularnych cyklach i tak rzadkim karmieniu myślę, że nie powinnaś mieć żadnych problemów. Będę trzymać kciuki żeby już teraz sie udało :) Chcielibyście chłopca czy trzecią dziewuszkę?:)
 
Do góry