reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Kochane ja po wczorajszej wizycie widziałam już Naszego Groszka ♥♥♥👶 co prawda nie widać jeszcze serduszka ,ale Pani doktor powiedziała , że ciąża jest młodsza niż wychodzi z OM i sama też o tym widziałam. Za wszystkie Kochane Kobietki trzymam kciuki i Wy też nadal za Nas trzymajcie ♥👍 ściskam Was mocno
Który tydz?
 
reklama
Dzisiaj według ostatniej miesiączki 7+3 ,ale wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę (5 grudnia) bo miałam owulację w 24dc 🙂 , pozytywny test ciążowy wyszedł mi 15 grudnia , więc ciąża jest młodsza 👍
Czyli rowno 6+0 wychodzilo wczoraj na usg?
I od kiedy wyliczyli termin, z pwulacji czy @?
 
Niby tak, bo te dwa tygodnie doliczają 🙂
Ja wlasnie ide 15.01 i mi wychodzi wlasnie 6+0 i sie stresuje ze moze byc za wczesnie i nie zobacze zarodka.. ale ide po recepte. Za to zapisalam sie do innego specjalisty na 8+1
Choc ja mialam owu w 8dc wiec nie licze od @ tylkp od owu
 
Czyli rowno 6+0 wychodzilo wczoraj na usg?
I od kiedy wyliczyli termin, z pwulacji czy @?
Z ostatniej miesiączki , ale przy drugiej córce też miałam później owulację i w karcie ciąży miałam wpisany termin ten z owulacji ,a mimo to rozwiązali mnie według terminu, który wyszedł na pierwszych prenatalnych.
 
Ja wlasnie ide 15.01 i mi wychodzi wlasnie 6+0 i sie stresuje ze moze byc za wczesnie i nie zobacze zarodka.. ale ide po recepte. Za to zapisalam sie do innego specjalisty na 8+1
Choc ja mialam owu w 8dc wiec nie licze od @ tylkp od owu
Na spokojnie Kochana 🙂 napewno będzie już pęcherzyk ciążowy , a to już mówi o umiejscowieniu ciąży i to już jest ok. Nie ma się co stresować, tylko cierpliwie poczekać na ukochane serduszko♥️ bo będzie napewno!
 
Na spokojnie Kochana 🙂 napewno będzie już pęcherzyk ciążowy , a to już mówi o umiejscowieniu ciąży i to już jest ok. Nie ma się co stresować, tylko cierpliwie poczekać na ukochane serduszko♥ bo będzie napewno!
Mam nadzieje :) czlowiek nieswiadomy mniej sie stresuje, bo nawet nie ma czym, a z forum tyle mozna bylo sie dowiedziec, ze teraz tyle obaw... ale trzymam kciuli za Twoje i Moje serduszko ❤
 
reklama
Do góry