reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Hej, od zawsze miałam cykle ok 60 dniowe(pcos) zaczęłam pić inofem i przyjmować różne suplementy ok 3 Msc temu i pojawiła się miesiączka sama z siebie po 34 dniach, teraz w 8 dc miałam lekkie plamienie kilka kropelek brązowej krwi, co to może być? Do tego mam lekkie bóle podbrzusza jak przed miesiączka...
 
reklama
Hej, od zawsze miałam cykle ok 60 dniowe(pcos) zaczęłam pić inofem i przyjmować różne suplementy ok 3 Msc temu i pojawiła się miesiączka sama z siebie po 34 dniach, teraz w 8 dc miałam lekkie plamienie kilka kropelek brązowej krwi, co to może być? Do tego mam lekkie bóle podbrzusza jak przed miesiączka...
Moze to byc owulacja
 
Nam może się uda w końcu a tym miesiącu jakoś podzialac konkretnie,bo wysyłamy synka do babci na ferie. Akurat na ten tydzień wypada owu [emoji6] może akurat się uda [emoji846] chociaż zawsze myślałam że kwietniowe/majowe dzieci mają najlepiej. Niech będzie i październikowe, byleby się w ogóle udało. Najważniejsze żeby było zdrowe oczywiście [emoji846]
 
Ja zawsze chciałam mieć dziecko na początku roku a teraz to rzeczywiście żeby się tylko udało, może być z ostatniego grudnia
Nam może się uda w końcu a tym miesiącu jakoś podzialac konkretnie,bo wysyłamy synka do babci na ferie. Akurat na ten tydzień wypada owu [emoji6] może akurat się uda [emoji846] chociaż zawsze myślałam że kwietniowe/majowe dzieci mają najlepiej. Niech będzie i październikowe, byleby się w ogóle udało. Najważniejsze żeby było zdrowe oczywiście [emoji846]
 
Czy jest możliwa owulacja w 7 dc przy bardzo nieregularnych miesiączkach (pcos)? 7 dnia cyklu mailam dosłownie kilka kropli śluzu z krwią mimo że okres skończył się 3 dc, do tego ból jajnika
 
Szybki update, u mnie beta dziś wskazuję 2449 ❤, z appki wychodzi 6t5d we wtorek usg. Trzymam 🤞🤞 za was dziewczyny! Obysmy się spotkaly na wrześniowych :)

Piękny wynik bety! 😭

MamaTolka
Owocnych starań! :-D

:happy2:A mi tak wszystko z jakiego miesiąca by było, jaka płeć - nic mnie nie interesuje po za tym żeby było zdrowe.
 
Tez zawsze chcialam z poczatku roku dziecko, ale nie chcialam wakacyjnego bo sama mam urodziny w wakacje i w szkole zawsze mnie omijalo
Ja mam w sierpniu. Zaczęliśmy starania od maja miał być prezent na urodziny męża, później mojego taty i tak zawsze jakas okazja by się znalazła a teraz to będzie po prostu cud [emoji23][emoji3531]
 
reklama
Hej dziewczyny. Potrzebuję porady. Staramy się z mężem o dzidzie. Mam dwa dni do miesiączki. Za to śluz mi się nie podoba. Kilka dni temu był jak galaretka, biały a dzisiaj jest przejrzysty z nitkami krwi. Dziwne... Nigdy tak nie miała.. Czy to może coś oznaczać?
 
Do góry