reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja mam w sierpniu. Zaczęliśmy starania od maja miał być prezent na urodziny męża, później mojego taty i tak zawsze jakas okazja by się znalazła a teraz to będzie po prostu cud [emoji23][emoji3531]
Ja to co miesiąc sobie wymyślam w jaki sposób powiadomię o ciąży [emoji846][emoji6] co miesiąc mam inny pomysł. W tamtym dla moich i męża rodziców miały być bombki z imionami wnuków i z "małym ktosiem" [emoji846] w tym robię dla nich kalendarze, na miesiąc w którym dziecko ( narazie teoretyczne [emoji1787]) się urodzi byłoby zdjęcie USG albo testu z dwoma kreskami i z zaznaczona datą porodu. W lutym są mojego taty urodziny więc też coś bym wymyśliła [emoji6][emoji846]

Ach... Tylko jak doczekać do tych dwóch kresek. Jestem baaaardzo niecierpliwa, a organizm robi co chce [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny. Potrzebuję porady. Staramy się z mężem o dzidzie. Mam dwa dni do miesiączki. Za to śluz mi się nie podoba. Kilka dni temu był jak galaretka, biały a dzisiaj jest przejrzysty z nitkami krwi. Dziwne... Nigdy tak nie miała.. Czy to może coś oznaczać?
Nitki krwi mogą już zwiastować okres
 
Hej dziewczyny. Potrzebuję porady. Staramy się z mężem o dzidzie. Mam dwa dni do miesiączki. Za to śluz mi się nie podoba. Kilka dni temu był jak galaretka, biały a dzisiaj jest przejrzysty z nitkami krwi. Dziwne... Nigdy tak nie miała.. Czy to może coś oznaczać?

Niestety to za wiele nie mówi, trzeba czekać na rozwój sytuacji. Możesz też zrobić bete w dniu spodziewanej miesiączki. Powodzenia!
 
Ja tak miałam w pierwszej ciąży:)
Hej dziewczyny. Potrzebuję porady. Staramy się z mężem o dzidzie. Mam dwa dni do miesiączki. Za to śluz mi się nie podoba. Kilka dni temu był jak galaretka, biały a dzisiaj jest przejrzysty z nitkami krwi. Dziwne... Nigdy tak nie miała.. Czy to może coś oznaczać?
 
Ahahaha myślałam, że tylko ja tak robię [emoji23] ale też mam masę pomysłów teraz w głowie mam że jak pojedziemy do teściów i będę miała opakowanie od ciasta i powiem teściowej żeby rozkroila a tam w środku usg test jakieś skarpetuszki [emoji85][emoji23]
Ja to co miesiąc sobie wymyślam w jaki sposób powiadomię o ciąży [emoji846][emoji6] co miesiąc mam inny pomysł. W tamtym dla moich i męża rodziców miały być bombki z imionami wnuków i z "małym ktosiem" [emoji846] w tym robię dla nich kalendarze, na miesiąc w którym dziecko ( narazie teoretyczne [emoji1787]) się urodzi byłoby zdjęcie USG albo testu z dwoma kreskami i z zaznaczona datą porodu. W lutym są mojego taty urodziny więc też coś bym wymyśliła [emoji6][emoji846]

Ach... Tylko jak doczekać do tych dwóch kresek. Jestem baaaardzo niecierpliwa, a organizm robi co chce [emoji6]
 
reklama
Do góry