reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Malusiolka my wyjechalismy 1.5 roku temu.Moja corka miala wtedy 2 latka. Ale powiem Ci ze nie bylo to bardzo trudne z tego wzgledu tylko bardziej pod wzgledem jezykowym...ale czlowiek bardzo szybko sie klimatyzuje w srodowisku w ktorym sie znajduje i chlonie jezyk bardzo szybko.'Kazdy kraj ma swoje plusy i minusy ale da sie godnie zyc nie musisz martwic sie ze braknie Ci na cokolwiek.Opieka zdrowotna super.Na wizyte u lekarza czekasz max tydzien ale to sporadycznie zazwyczaj jestes przyjmowana na drugi dzien.Mam wielu znajomych wlasnie w Anglii ktorzy tez mowia o minusach ale ze wiecej jest plusow i powrotu do kraju nie planuja...
 
reklama
Gochson- napisze Ci szczerze że ja sama się z tym wszystkim zakręciłam. Zobaczymy, nie będziemy jakoś specjalnie szaleć, ale i nie będziemy unikać zbliżeń. Nie będę jakoś tego specjalnie roztrzepywać bo dostane fioła do głowy. Im więcej czytam o poronieniu i wszystkim co z tym związane tym mniej wiem.
Jak Bóg da.
Zastanawiam się jak jest z płodnością i owulacją po poronieniu w przypadku tak wczesnej ciaży?
 
mligocka, dużo osób mówi, że po poronieniu samoistnym szybko można zajść w ciąże. Ile w tym prawdy, to tylko sam Bóg wie. Ja powstrzymałabym się, bo sama wiesz ile straciłyśmy.

mychunia, 3 miesiące bez seksu? :p Nie wytrzymałabym tyle. U nas prawie 2 tygodnie postu, a ja już mam ochotę na męża. Zobaczymy co powie mój ginekolog w sobotę. Wczoraj rozmawiałam z M na temat tego, że mało kiedy jest między nami przytulanie. Ale maż powiedział żebym się nie martwiła, bo i tak mnie kola. Nie ważne ile trzeba będzie czekać, to i tak poczeka. Wiem, że mnie bardzo Kocha. Kochana, a kiedy zaczynacie starania?

Aschlee, a jak Twoja córka się tam czuje? Chodzi do przedszkola? Jak w 2014 roku pojedziemy, albo w 2015 to na pewno chce jechać tak aby starsza chociaż z pół roku mogła pochodzić do przedszkola aby się za klimatyzować. Oliwia z tego co widzę, to szybko łapie słówka Angielskie. Puszczamy jej bajki Polsko-Angielskie. Nawet liczyć woli po Angielski, a nie po Polsku ;P ogląda tez bajkę Polsko-Chińską i umie do 5 liczyć po chińsku :p

Gochston, liczę na samo oczyszczenie.

Dziewczynki, co dzisiaj macie na obiad? Ja planuje zrobić zapiekankę z makaronem i z serem :)
 
Malus nie 3 miesiące bez wpadki, a bez seksu jestem od 1 listopada (bo do 15 miałam cały czas plamienia, a potem 3 tygodnie krwawienia) do kolejnej wizyty, a potem zobaczymy co dalej... starania zaczynamy dopiero jak od lekarza dostaniemy zielone światło....

ja robię mielone z surówką :-)
 
Jeszcze przez chwile nie chodzi do przedszkola ale tez bardzo szybko lapie slowa chocby na placu zabaw nieraz jest tak ze sama musze leciec i sprawdzac w slowniku co ona do mnie mowi;-) a czuje sie tu dobrze jak jedziemy gdzies to zaraz sie pyta czy szybko wrocimy do domku co bardzo mnie cieszy bo troche sie balam jej reakcji na zmiane jezyka. Zobaczysz sama bedziesz zdziwiona jak Dziewczynki szybko zalapia jezyk:) Latwiej jest uczyc Dzieciaczki angielskiego bo jest wiele programow edukacyjnych.Duzo wiecej niz innych jezykow.Masa bajek i filmow po angielsku.Takze spokojnie bez problemu dacie rade:tak:
Ja dzisiaj na obiadek robie pulpeciki w sosie koperkowym,ziemniaczki i buraczki tarte:tak:
 
Ostatnia edycja:
Misiaki kochane jesteście ale już mam podbarwiony śluz i strasznie bolą mnie plecy:zawstydzona/y: chyba i tak łagodniej to przyjęłam niż w zeszłym miesiącu, chociaż byłam tak blisko.

Maluś poniżej lista, mogę oddać z powrotem w Twoje ręce:tak:

II kreseczki: V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9

Wrzesień 2014: :szok:

Czekamy na potwierdz.:
Casablanca - @ 27.11

ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12 14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
Wonda - @ 17.12
fox - @ 18.12
joaro - @ 19.12

Nuuuśka - @ 20.12
Piaska - @ 24.12
pati... - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
Aschlee25 - @29.12
Anka10222 - @ 30.12
Styczeń
Conti - @ 2.01 25
Anna223 - @ 5.01
Olusia7982 - @ 6.01
emalia82 - @ 9.01
Gochson - @ 12.01 4
Kalisia - @ 23.01
Watpliwości - @ 23.01

Agaawa - @28.01

Poczekalnia
Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea,
,nadzieja210,mychunia6,iwo,aureolcia,agamemnon,wandzia_23,aina110,celta,susel,malena100 ,Anula1988, Agniecha83,Mississ1301
 
Ostatnia edycja:
iwo, na razie jak możesz Ty zajmij się lista, ok? Ja muszę najpierw trochę spraw poukładać. &&&& aby jednak ten wredoty nie było :*

mychunia, dzielny ten Twój mąż :p Już widzę Twojego męża jak dostajecie zielone światełko :-D

Aschlee, liczę na to :) Już się nie mogę doczekać, aż w końcu z mężem i z dziećmi zaczniemy nowe życie. Tego teraz nam potrzeba.
 
reklama
ja wlasnie kończę gotowanie zupy meksykańskiej, zaraz zabieram się za sałatkę pieczarkową i będę wieczorek wcinać :)

Iwo, oby się wredota nie rozkreciła
 
Do góry