reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Aschlee to zatestujemy razem ;-)

Dziewczyny szczęścia i jak najmniej smutków w nowym roku!
 

Załączniki

  • 1388508486484.jpg
    1388508486484.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 69
Ja również chciałam zlożyć Wam najserdeczniejsze życzenia noworoczne aby spełniły się nasze największe marzenia :)

Niech nadchodzący rok będzie dla Was doskonałą okazją do spełniania swoich marzeń, realizowania planów i sięgania po to, co do tej pory wydawało się Wam niemożliwe.
 
Aschlee- jak termin @ był 29 to spokojnie możesz jutro testować. Przynajmniej bedzie piekna, pamiętliwa data, gdy dowiedziałaś się o dwóch kreseczkach :)
 
Hej
ja sylwestra przespalam, ale chcialam Wam zyczy wszystkiego dobrego w nowym roku, spelnienia marzen wszystkich, nie tylko tych II ;-).szczescia i milosci w rodzinie i wszystkiego czego sobie zyczycie!!

zeby ten rok 2014 byl owocniejszy od 2013.

ja ciagle czekam na zmiane watku ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Usuńcie mnie proszę z poczekalni na liści. My i tak na razie się nie staramy. Jak się coś wyjaśni w tej kwestii to dam znać. A na razie trzeba żyć:-) I życzę zaciążenia wszystkim obecnym i przyszłym staraczkom:-) Trzymajcie się i do następnego "spotkania" kiedyś tam :-)
Pozdrawiam:-)
 
Do góry