reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Ehh co do imion to mi się podoba Iga i Inka ( tylko nie wiem czy takie można zarejestrować) a dla synka podoba mi się Antoś ale mojemu mężowi to ciężko dogodzić jeśli chodzi o imiona.
Tak sobie myślałam że fajnie macie że tak od nowa kupujecie rzeczy dla maleństwa, wiem że mam przez to dużo pieniędzy zaoszczędzone ale te emocję przy kupowaniu czegoś dla maleństwa są bezcenne :-D
 
reklama
Tuśka ja tylko wózek z fotelikiem kupuję, resztę mam. No i jeszcze butelki, smoczki, pieluszki itp. kosmetyki.

Co do imion bez problemu takie zarejestrują:tak:

Ja dzisiaj lekko nieprzytomna, czekałam długo na wstępne wyniki wyborów;-)
 
Cześć Dziewczynki:)
U nas dziś szaro buro i ponuro... deszcz pada...i zimno strasznie...
Lisica, wiem, że Ci ciężko... ale spróbuj aż tak się nie martwić, jeszcze nic nie wiadomo... wierzę, że wszystko będzie dobrze;* Głowa do góry Kochana:***
Tuśka kiedy masz wizytę??? Ehhh zgaga to też był mój pierwszy objaw ciąży... niestety często ją teraz mam...:)
Niemartwsie ja też uwielbiam ten klimat przedświąteczny... :)
Dominika no to dobrze, że już kończycie remont, w końcu będziesz mogła trochę więcej po odpoczywać:) No i najważniejsze, że już lepiej się czujesz:)))
Shawty co do prezentów hmmm... może dla starszej jakieś gry edukacyjne??? A młodemu... może coś z klocków, tablica do rysowania, książka z magnesami, puzle, samochód??? Ehhh... nie mam pojęcia też mam z tym problem...:/ Może spytaj się rodziców dzieciaków??? Ja tak robię... bo ciężko trafić z czymś czego np. nie mają, albo czym aktualnie się bawią...
Grubson, Jussastar, Justyna jak tam u Was???
Kasia ja też śledziłam wyniki wyborów i też tak nie do końca się wyspałam:D
 
Kasiu,tez ogladam wyniki,wczoraj wytrwalam do 23.00 przed tv i usnelam;P dzis synus ubrany,nakarmiony bawi sie,a ja zerkam na tvn:)

Tuska,zaoszczedzone pieniadze bedziesz mogla przeznaczyc na oba maluchy,zarowno tego mlodszego i starszego;)

Po Nowym Roku,biore sie za kompletowanie wyprawki;)

Co kupujecie swoim mezom na Gwiazdke? Myslalam nad zegarkiem,ale ma tel.i nie wiem czy bedzie chcial nosic:p

Beti,Shawty,Jusastar,Grubson odezwijcie sie.

Dziewczyny,napiszcie jak po dzisiejszym USG;)

Milego dnia;)
 
Lisico będzie dobrze choć wiem, że się boisz bo ja również(o to że poronię)..Mi wyszło że toxo nie przechodziłam także muszę uważac na siebie..A faktycznie mogłaś przejśc ją wcześniej a nie teraz.

dzięki butterfly za wywołanie :) Ja bylam w niedzielę u lekarza(zgodziła się mnie przyjąć uff!). Powiedziała że mój progesteron jest piękny, stwierdziła, że to cudownie, że bolą mnie piersi, przepisała duphaston,który mi się kończył i kazała brać luteine 100 2x dziennie. Troszke pobolewało mnie podbrzusze(ale nie jakieś skurcze) i stwierdziła, że to nie jest dobry objaw i dlatego zwiększyła dawkę leków. Póki co czekam na rozwój wydarzeń i żeby było coś widac. A bolało was tak po bokach jakby pachwiny czy coś??
Tuska widzę, że w podobnym czasie zaszłyśmy ;)

A my z męzem na mikołaja kupiliśmy sobie wspólnie tv cyfrową ;)z myślą o mojej ciąży hehehe
 
Ostatnia edycja:
Lisica i co robiłaś badania? Kiedy masz kolejną wizytę u gin?

Co tu taka cisza?

Ja dzisiaj z córcią w domku, nie dała się dobudzić do przedszkola, taki śpioch a i autka nie miałam, bo mąż wziął moje z fotelikiem a był w komisji .. wrócił ok 10;-) teraz odsypia!

Ja mam jutro wizytę, zobaczymy czy będę miała usg... a i zaczynam coś odczuwać, chyba maluszek daje znać:tak:
Czy u was dzisiaj też tak ponuro i ciemno? ehh jak ja nie lubię listopada bleee niech się szybko kończy:tak:
 
KasiaJ u mnie śpiąco szaro i buro..dobrze że zaraz jadę do domu :)Ogólnie jakas niewyspana jestem...dziewczyny zazdroszczę wam tych brzuszków(właśnie oglądalam galerię) ja też chce taki!:-)
 
Kasia, to już czujesz ruchy???:) super;)
Justyna super, że wizyta przebiegłą pomyślnie;) Niech maluszek rośnie zdrowo:) Już niedługo i tobie brzuchol zacznie rosnąć:) szybko zleci:)))
Ja dziś mam jakiegoś głodomora, wszystko bym jadła, normalnie opanować się nie mogę... MASAKRA!!!! Normalnie założę sobie kłódkę na lodówkę;)
Pozostałe dziewczyny gdzie jesteście???????
 
Hej,
Byłam dziś na wizycie, ale okazało się, że lekarz mi zapomniał dać ostatnio skierowania na badania, no i mam zrobić i przyjść za tydzień. Wtedy też usg połówkowe (teraz jeszcze maluch ciut za mały).
W ogóle miałam jakiś zły dzień, ostatnio coś się dzieje dziwnego z korkami u nas. Jechałam na 10 do pracy, więc zwykle jedzie się szybko, a tu zonk :p Stałam 40 minut, jeszcze samochód mi gasł nie wiadomo czemu… :/ Zestresowałam się, że nie zdążę do pracy ( u nas na to strasznie źle patrzą). Ale zdążyłam na ostatnią chwilę… No ale przez to już cały dzień taki… Później biegiem na wizytę po pracy no i okazało się, że na darmo… W takich chwilach chciałabym być na L4 i nic nie robić cały dzień… Ale może jeszcze trochę wytrzymam…
Tuśka – myślę, że nie masz czego żałować, mnie przeraża ile będę musiała wydać na wyprawkę…
Kasia – już ruchy? Fajnie, to bardzo wcześnie. U mnie dalej nic. A z drugiej strony nie wiem czego oczekiwać, może jakieś bulgotanie czy coś to nie kojarzę z rucham? Dla mnie ruchy chyba będą dopiero jak poczuję kopniaka :p
Butterfly, Dominika - :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam lekkiego stresa,zapomnialam iwzielam synka wieksze pudelko z zabawkami (takie na kolkach). Nie wiem dlaczego wylecialo mi z glowy i zamiast przesunac,podnioslam.Troche brzuch mnie kluje po bokach co jakis czas i ogolnie czuje jakby byl "dziwny".Troche sie martwie ,wzielam mgb6 i nospe i leze.Nie jest ciezkie,ale sie martwie choc w domu tlumacza mi,ze nie ma czym.Przepraszam za te smęty.

Jussastar,pierworodki pozniej odczuwaja ruchy.Czasem mozna to odczuc jak bulgotanie jelit albo jak miesien drga.
 
Do góry