reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Lisica.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2013
Postów
6 414
Na prośbę dziewczyn z wątku Starania od wiosny/lata 2014 zakładam nowy wątek - staraczki w ciąży :)
 
reklama
witam i ja:tak:

Lisica, niemartwsie super, ze jesteście:-)

butterfly ale leci, już 14 tc.

Z moim gardłem już ok, jutro jadę na badania, bo lekarz mi wypisał całą litanię.. hehe
A jak się czujecie?

Mnie troszkę niekiedy kłuje po prawej.
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja :)
Niby czuję się dobrze ale ciągle mnie mdlli i nie mogę patrzeć na większość produktów spożywczych a zwłaszcza mięso... niedobrze mi nawet po bułce z masełkiem, ale przed chwilą wciągnęłam paczkę prażynek monster munch i jest ok - były pyszne! teraz idę odgrzać obiad bo niedługo J. wraca .... znowu patrzeć na mięso będzie trzeba... bleee
Byłam dziś na badaniach i pani pobrała mi 3 strzykawki krwi, dobrze że za jednym razem :)
 
Martha wspolczuje Ci mdlosci, mnie na szczescie ominely, a juz 10tc to moze juz nie ma zagrozenia hehe:)

Butterfly - to juz jakos sie konczy u Ciebie 1 trymestr nie?

Kasia- no czasem cos kuje ale to chyba nornalne, w koncu ile tam w srodku rzeczy sie dzieje!!
 
Ostatnia edycja:
jusastar tak jak słyszałam jak dziewczyny wymiotują całymi dniami to ja nie mam... tylko mi nie dobrze więc da się wytrzymać, chociaż już 2 razy przy myciu zębów mnie szarpnęło, ale trzymam się :)
 
Jestem i ja :p

Ja ani razu nie wymiotowałam a i mdłosci mijają :) Normalnie bym się tym przejęła, ale zaczęły mijać dzień przed wizytą, a serducho jak dzwon także cieszę się bardzo :)

Czas nadrobić stracone 3 kg :p

Dominika, z tego co pamiętam, nie masz jakichs krótkich cykli, jest opcja, że owu miałas późno, beta jest prawidłowa jak na ten dzień, ale jest na tyle mała, że nie było żadnych szans nic zobaczyć na USG, dopiero przy becie 1000 można zauważyć pęcherzyk. Jest jeszcze wczesnie, nie ma co się martwić w tym momencie. Ale na pewno warto powtórzyć betę, jesli nie po 48 godzinach to kiedykolwiek, teoretycznie przyrost najlepiej badać po 48 h, ale bez problemu można sprawdzić przyrost i po 72 i więcej. Dzięki temu będziesz się krócej stresować, na pewno 10 dni to dla Ciebie bardzo długo w takiej sytuacji, a prawidłowy przyrost Cię uspokoi ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:)
Jussastar, fakt trochę mnie nie było.. ale mąż na urlopie więc i też mniej czasu dla siebie, później przyjechała moja mama na kilka dni opiekować się moją córką jak poszliśmy na wesele/poprawiny... A teraz wreszcie mam chwilkę żeby posiedzieć na kompie;) Mąż się rozchorował i leży w łóżku i najgorsze jest to, że i moją małą rozkłada:/
Kasia no już 14 tydz. leci... szybko mi minęło:) Ale mdłości i dziś (wymioty) się pojawiają nadal, ale sporadycznie:)
Martaha, był czas, że i ja na sam widok mięsa leciałam do toalety, ale minęło:D
Grubsonku widzisz, a tak się stresowałaś:) Mówiłam, że będzie wszystko dobrze;) to już zaczyna się 10 tydz:D
 
Do góry