• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
ewelinko, - też się tak zastanawiałam, on dosyć dobry tylko ze przyjmuje w przychodni tylko 2 razy w tygodniu u ciężko z częstymi wizytami. Tak teraz myślałam, że może iść jutro do niego powiedzieć co i jak, może da receptę na zastrzyk albo każe poczekać jeszcze. Mogła bym tak zrobić ze wizyta czasami u niego a gdzie indziej robić monitornig cykl po clo a jak się uda zaciążyć to zaniechać tego od monitoringu a do tego chodzić z ciążą. Nie musiała bym jeździć do innego miasta.
 
Jołasia wspołczuje dylematu,wychodzi na to,że wiedza też nie jest za dobra bo co z nią zrobić ;-) nigdy nie chodziłam na monitoring,ale moim zdaniem te pęcherzyki pękły,a i może idż zbadaj progesteron i estriadol w 7 lub 8 dpo,( ja właśnie planuje,) to może Ci pomoże rozwiać choć trochę wątpliwości(czy była owu,i czy hormony w normie czy są w stanie utrzymać ciąże):happy2:
 
bada, - też tak się zastanawiałam
Doszłam do wniosku ze ide jutro do doktora poskomlę by mnie przyjął bo mnie jajnik boli 3 dzień po stymulacji clo a jechać do tamtego doktora to dla mnie problem bo mam ała w kolano. Nawet jak danie skierowania na badania to za dużo to niech powie jakie i w jakim dniu zrobić i kiedy przyjść.
 
bada, - też tak się zastanawiałam
Doszłam do wniosku ze ide jutro do doktora poskomlę by mnie przyjął bo mnie jajnik boli 3 dzień po stymulacji clo a jechać do tamtego doktora to dla mnie problem bo mam ała w kolano. Nawet jak danie skierowania na badania to za dużo to niech powie jakie i w jakim dniu zrobić i kiedy przyjść.

masz rację Kochana zrób tak.lepiej zrobić coś niż stać w bezruchu i czekać....

Dziewczyny mam pytanie do Was, jak długo starałyście się bądź staracie o Dzidziusia ? Ile cykli ?

Aniu ja za pierszym razem hahahah w zeszłym roku zaczęliśmy starania w sierpniu ale po 2 cyklach zaprzestaliśmy i teraz zaczęliśmy w marcu od początku starania i już na starcie wyszło:-)

poprzednio też w pierwszym cyklu i jest Antoś :)
 
Ostatnia edycja:
Teraz to 5 cykl z tym,że w 3 zaszłam w ciąże i ją straciłam
A poprzednie- to pierwsza ciąża w 3 cyklu jest Antoś,a druga w 2 cyklu jest Mikołaj ( a i dodam,że pierwsza ciąża to serducho jeden jedyny raz w tamtym cyklu i sukces,aż sama się dziwię )
 
Ostatnia edycja:
Szczęściary, my z M od połowy 2008r bez zabezpieczenia, raz intensywniej z obserwacją cyklu, na kolka cyki odpóściliśmy obserwację i tak od przytulanki na chybił trafił i nadal nic.
 
reklama
hej kochane
chciałam się pochwalić moje maleństwo zrobiło mi dzisiaj wspaniały prezent urodzinowy i sprzedało mamusi pierwsze kopniaczki :) czuję ją i widzę ,że będzie mega żywa i siłaczka:):-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry