reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

jazza: hihi ale powiedziałaś temu kolesiowi :D A niech mu da do myślenia ;) Może niektórzy mają inną odczuwalność temperatury dlatego chodzą tak lekko poubierani :) Chociaż jak to mówią wszystko jest do czasu ;)

anula: uwielbiam koktajle takie :D Ja ostatnio rozmrażałam truskaweczki do makaronu :) Wagary powiadasz? A co będziesz robić? Taki relaksik czy coś masz zaplanowane?

Jeśli o mnie chodzi i o nowy wątek, to jestem na tak :)
 
reklama
Hej kochane;-)

Ja juz w lozku ide spac!! Ostatnio niedosypiam:-( bi mloda po 6 wstaje:-(

Jutro ogarne nowy watek;-) i postaram sie napisac lepszego posta:-D
 
Dzień dobry ....
Witam sie w ten wiossenny piateczek ;-)

Dziecko odstawione do szkoły ....ogarniam się i ruszam ....

Jugoslawa a dzięki mam nadzieje że załatwię wszystko ;-)

Jula weekend juz zaraz to odpoczniesz.

Miss jak sie czujesz?

Lux oby szybko minęła @ ....
 
Dzień dobry,

julia: ja też ostatnio budzę się średnio o 1-1,5h wcześniej niż zwykle :) Nowy wątek, nowe szanse i możliwości :D Może rozpocznie się wysypem dwóch kreseczek ;) Liczę na to bardzo ;)

lux: jesteś w końcu kochana! Współczuję @! No wredna, okropna jakaś! Żeby szybko przeszła i nowy cykl był owocny. Tulam.

anula: u mnie tez wiosenny piąteczek :D

missiiss: jak zdrówko kochana? Przegnałaś choróbsko?

jazza: ty pewnie padłaś po powrocie z pracy. Na szczęście weekend za pasem to sobie odpoczniesz. W końcu intensywny tydzień miałaś :) Udanego dnia :)

U mnie 8dc i jajniki nadal szaleją. Niech tam się dzieje co chce, byle owulacja była ładna ;D Marzenia!
Piąteczek, piątunio, a na dodatek zaćmienie słońca dzisiaj będzie można zobaczyć. Lubię takie wydarzenia :) Ostatnio też zorza była...widziałam zdjęcia, cud natury po prostu.

Udanego dnia dziewczyny ;)
 
Witam

Ja znow nie wyspana:-( mloda kolejny dzien po 6 wstaje:/ a ja spie po 6 godzin dziennie...

Jugoslawa tak potwierdzilam wizyte, zobaczymy co to bedzie;-) zaczelam sobie temp mierzyc i napewno owulki do dzis niebylo hehe;-)
Niby od czasu do czasu jajniki czulam...czas pokaze jutro;-)

Kochane jutro zaloze nasz watek bo niewyrobie czasowo, bo mam pewnien pomysl;-)

Miss ktos tu spamy robi:/
Miejmy nadzieje ze juz z reklama sie nikt nie pojawi;-)

Jazza no to jutro otworze watek i z twoim tytulem;-)
No ludzie troszke przesadzaja z ta pogoda, ja tam jeszcze w zimowce chodze;-)
Tak wczoraj tyle i moglam pobawilam sie z nia...
Niestety dzis ten sam problem niechciala isc do przedszkola...smutna, ale udalo mi sie ja jakos przekonac;-)

Anula jak tam wolne?;-) a kiefy konczysz z nimi wspolprace?

Lux tule:*

Anula jaki wekeend? Jutro wolne, a od niedzieli 6 dni do pracy:/
 
Dzien dobry:-)

Anula wykorzystaj dzien wolny kochana:-), koktajle tez uwielbiam, zwlaszcza takie wlasnej roboty truskawki, jogurt lub mleko, troche cukru i mniam mniam, doczekac sie nie moge okresu truskawkowego:-). Udanego dnia :-)

Missiiss kochana ja tez czekam na lato z utesknieniem ahhh krotkie spodenki, t-shirty, sandalki, sloneczko, spacery po parku, obsciskiwanie sie na lawce z narzeczonym:-D, uwielbiam wiosne i lato, a najbardzije pozna wiosne i lato, no i nie moge sie doczekac sezonu na owoce i warzywa jak truskawki, czeresnie, malode ziemniaczki oj tak z koperkiem i zsiadlym mlekiem:-D

Jugoslawa oj nagdalam mu, bo niektorzy nie zdaja sobie sprawy na czym polega praca zespolowa i to, ze jak ktos nawala to przez niego nawalaja tez inni, to jest system naczyn polacoznych jedna jednostka zalezna od drugiej.. gdyby od razu powiedzial mi, ze nie da rady wykonac powierzonego mu zadanai to bnym powiedziala ok i powierzyla je komus innemu albo dala mu kogos do pomyc, to nic nie mowil i od klienta musialam sie dowiedziec o tym, odebralam mu to to zadanie... dorosly czlowiek, a zero poczucia obowiazku....jesli komus sie nie chce pracowac to niech nie pracuje, ale przez zaniedbania takiej osoby cierpia inni.. ja tez mam wrazenie, z einni maja inna odczuwalnosc temperatury, dzis pieknie slonecznie, ale zimno jak diabli, ja poubierana, a jak szlam widzialam niektorych porozbieranych, porozpinanych, matko, gdybym ja tak sie rozdziala i zdjela czapke to zaraz bylabym chora;-) i widzialam gostka, ktory wsiadal do tramwaju w krotkich portkach, normalnie az sie mocniej otulilam kurtka :eek:

Julia ale fajnie, ciesze sie na nowy watek:-), dobrze, ze corcia dala sie przekonac do pojscia do przedszkola, wiem, ze marzysz o spedzaniu z nia wiecej czasu kochana, kciuki bede trzymac za wizyte:tak:

Lux kochana wspolczuje wredoty, ale trzymam kciuki z akolejny cykl;-)

No to mialam dzis pocztake dnia haha, zaspalam, ale to wina budzika, bo normalnie bez kitu nastawiam dwa budziki w telefonie i stacjonarny (bo m mnie nie obudzi, on spi tak mocno, ze nawet nie obudzi go ciezarowka przejezdzajaca przez fabryke nitrogliceryny:szok:), no wiec budzik nastawiony byl jak zawsze, nic nie zmienialam ani ja a ni M i dzwoni cholernik, ja sie podnosze, aby go wylaczyc i patrze 5:45, a nastawiony byl na 4:45 9bo lubie miec wiecej czasu na przygotowanie sie z rana odpowiednie), normalnie przeiceralam oczy bo cos mi nie pasuje i jak dotaralo do mnie, ktora godizna to zerwalam sie z lozka patrzac na budzik, a nastawiony byl na $;45 a zadzwonil 5:45:eek: wiec az krzyknelam WTF:eek: i uwijalam sie jak w ukropie, szybko spakowalam sobie jedzenie, szybko poszlam sie umyc, szybko sie ubieralam skaczac po pokju na jednej nodze, a skolowana bylam jak nie wiem, M mnie obudzil, wciagal do lozka, na amory mu sie zebralo, ale cmoknelam go i wylecialam z domu jak strzala na ten ziab na autobus i bieglam na tych moich koturnach:-D widok zapewne nieziemski:-D jak wsiadlam wreszcie do autobusu to zaczelam sie smiac ze sie udalo:-D, a M wyslalam sms, ze zabawy dokonczymy wieczorem:-D
Normalnie dalej jeste w szoku, ze budzik zaspal:szok: i mowie to calkiem powaznie:-D
M wczoraj stwierdzil, ze znowu schudlam i chyba ma racje, bo widze w lustrze i po ciuchach, a przyznam szczerze, ze wsuwama wszystko jak malpa kit, ale jestem w ruchu, biegam, jestem w swoim zywiole czyli na wysokich obrotach haha pytanie czy ja umiem zyc spokojnie? haha odp brzmi nie:-D

Haha normalnie w zwiakzu z tym zaspaniem buzuje we mnie adrenalina:-D

Mam dzis spotkania uff oby do 17:eek:

No tak dzis zacmienie slonca, nawet nie zauwazylam:-D

Milego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jazza korzystam .... właśnie w mega kolejce w banku siedzę .... no i juz pozalatwialam w sumie co mialam ...jeszcze tylko tu .. piękna pogoda .....

Jazza moj budzik tez mi takie numery wywija .....
 
Do góry