reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

jazza: oj tak, niektórzy ludzie nie potrafią pojąć, że pracując w zespole trzeba grać zespołowo i myśleć o tym jak moje działanie wpływa na innych i co się stanie jak nawalę :/ Może facet zrozumie. Ja też widziałam kolesia w krotkich spodenkach ;D A zimą to są ludzie co noszą podwinięte spodnie do tenisówek :D Ja nie wiem, że im po kostkach nie wieje :| No ale może faktycznie ludzie różnie odczuwają te temperatury :) Ale miałaś początek dnia :| Mam nadzieję, że chociaż koniec będzie udany :) A że się zapowiada, że będzie miło to przynajmniej dobrze weekend zaczniesz :D

anula: ja w najdłużej kolejce to chyba też w banku stałam...nawet zakupy świąteczne nie powodują takich kolejek jak banki :D No czasem poczta próbuje przebić bank :D
 
reklama
Jazza no to niezle z tymi budzikami, a moze dzwonily a wy zadusiliscie?;-)

A mi sie cos wydaje ze owu w tym miesiacu niebedzie...sluzu kiepsko:/ dzis 20 dc temp niska...

A niespodzianke dzis mialam jak z pracy wrocilam M na mnie czekal;-)
 
Dzień dobry ....

Jula fajnie ze mezu zaskoczył cie ;-) a ovu pewnie z cichacza przybyla ;-) i zrobi ci wiosenna niespodzianke ;-)

Kurcze coraz Większe cyrki z mlodym. .. i z jego zasypianiem .... mowi ze duchy ma w pokoju .... często o śmierć pyta .... naczytakam się wczoraj ze to sa lęki i tak reaguje bezsennoscia ..... ze to trzeba przetrwać i tyle .... rozmowa nie wystarcza bo go to nie satysfakcjonuje .... juz sama nie wiem .... strasznie to meczace ....

Dlugo dzisiaj pospalam i glowa mi peka
.. zresztą deszczowo dzisiaj ....

Wieczorem ide na Babske spotkanie .....
 
Anula;-) chcialabym zeby byla ale szczerze watpie ze jest:/
Ale zaraz to sprawdze czekam w kolejce do lekarza;-)
A to fajny wieczor cie czeka;-)
Kurde no chyba pozostaje przeczekac...moja corka pyta o niebo...co tam robia i wogole...
Moge sobie wyobrazic ze to meczace..
W sumie ostatnio moja mala tez mowila ze duchy jej sie snily i wogole:/

Ja jutro wstaje o 4 i po pracy jedziemy na mecz wiec niebede dostepna pewnie...
 
A wiec nie jest tak zle;-)

Pomimo ze dzis 21dc to jest pecherzyk ladny 16,2 mm na prawym wiec jest nadzieja , endometrium 11 mm wiec tez piekne;-) ovu niby za 3 dni... i z tym gorzej bo M raczej niebedzie, ale wiadomosci sa dobre;-)
W srode ide skontrolowac czy juz po;-)
 
Cześć dziewczyny,

julia: miło jak tak mąż zaskoczy pozytywnie :) Cudowne wieści przynosisz kochana :D Bardzo dobre wiadomości, znaczy, że organizm zaczyna coraz lepiej pracować :D Od razu się humor poprawia. Nawet jak nie będzie męża dokładnie w owu to zawsze przed jest też dobrze :)

anula: kurcze szkoda, że ten młody tak się męczy a przy okazji i ciebie :( Dobra wiadomość jest taka, że w końcu przejdzie...tylko najtrudniej przetrwać do tego czasu :( Babskie spotkanie ci troche powinno rozruszać i humorek poprawić. Mnie głowa też pobolewa...od kilku dni, niech te zmiany pogody się wreszcie skończą :/

U mnie 9dc, więc rozpoczęte mam dni płodne. Przy moich 27 dniowych cyklach to owu może być wcześnie...Coś mnie jajniki pobolewają, więc może faktycznie się zbliża.

Udanego dnia :)
 
Jugoslawa zazdroszcze ci tak szybkich owulacji;-)
Zaciskam kciuki&&&&&

Ja troche musze sie Sie naczekac haha;-)

Ogolnie gin mowil ze prawdopodobnie na lewym mam zrosty

Ja zalegam w lozku po obiadku, wieczorem mamy gosci a ja na rano ide wiec kiepsko to widze:/
 
reklama
julia: może uda ci się podłapać jakąś drzemkę przed wieczorem? Zawsze to trochę tej regeneracji...Zrosty? I dlatego owu z niego nie ma? A co do szybkich owu: to mam nadzieję, że tym razem będzie pełna owu :) A ty kochana działaj działaj :D &&&&&&&&&&&&&
 
Do góry