reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Asia to u mnie by to nie przeszlo bo ja nie mam jeszcze prawa jazdy ;-) mnie moze ucieszyc tylko ksiazka albo cos dobrego do jedzonka....no i od wczoraj takie kwiaty jak ten podobno ciezko go wykonczyc wiec chyba troche u mnie pobedzie:-D a mowil mi ze sa rozne kolory to kto wie...moze kiedys. jeszcze dostane;-)
 
reklama
Dbaj o Niego to może zasłużysz na kolejnego :)
Ja mam prawko już wiele lat więc jak mi autko moje kochane umyje i zatankuje to jestem mega happy :)

Lalka widzę że za 2 dni na kontrole do gina idziesz, jak nastrój ??
 
A ja nie mam... jakos chce zrobic ale nie ciagnie mnie do tego jak kiedys hmm.... no ale moze jednak zrobie, przyda sie....:-)
 
Hej czy jak na teście owulacyjnym są dwie kreski tylko ta druga jest jasna to oznacza że nie ma jeszcze owulacji? Zgodnie z tym co jest napisane na ulotce powinny być dwie ciemne krechy
 
Olusia, ja kocham samochody, szybką jazde i takie tam. Jeździłam pare lat bez prawka bo kasy nie miałam. Jak juz poszlam to zdałam za pierwszym razem. Kocham jeździć!! Mój Szym był kiedyś kierowcą rajdowym, zostało mu to do dziś. W takie weekendy jak teraz są że śnieg i ładna pogoda to my spedzamy czas w autach na wiochach tam gdzie pług nie wjeżdża :) bawimy się tak.
A i z dzieciakiem łatwiej i w ogóle łatwiej. Polecam :)
Kuchnia sprzątnieta ! uff
 
Olka21 musza byc dwie takie same kreski lub testowa ciemniejsza od kontrolnej wtedy oznacza ze owu wystapi za 24-36 godz.
 
Dziękuje za odpowiedź, a jest jakaś różnica gdy w ogóle nie ma kreski testowej lub jest tak jak w moim przypadku jaśniejsza? Przepraszam za te pytania ale mało w tym temacie wiem
 
Ewelinko przykro mi :-(,a ile czasu minęlo od poronienia,gdy ja 7 lat temu poroniłam,to odczekaliśmy 3 równe cykle i w pierwszym cyklu staran złoty strzał i jest nasz kochany Kubuś:tak: ale wiem że musi organizm sie uregulowac,miesiączka itd.

Ashlee
piękny rysunek:) masz zdolnosci:tak:

Lece zaraz po chłopaków do szkoły a potem obiadek ale zagladne tu napewno,milego popoludnia wszystkim:-)
 
reklama
Do góry